LRUG - październik

Zainteresowanie LRUGami zostało wykazane dlatego wracamy po wakacjach! Zmieniliśmy miejscówkę - przenosimy się z Politechniki Łódzkiej do biura Ragnarsonu (Łąkowa 11, http://ragnarson.com/contact.html). Pozostała kwestia ustalenia dnia tygodnia i tematów. Osobiście jestem za którymś czwartkiem w połowie października. Jeżeli nie będzie chętnych do prezentacji to na dobry początek przygotuję coś o websocketach i ich wykorzystaniu praktycznym. :slight_smile:

Sugestie?

Będę :slight_smile:

Co do websocketów to ostatnio żeby to ogarnąć troche się bawiłem http://faye.jcoglan.com/ to mogę pokazać jak łatwo się tego używa w rails.

20 października, 16:30 - … (czwartek, tydzień po RuPy)

@grk kk, to świetnie!

Mogę zrobić prezentację o tym jak przetwarzać dziesiątki GB danych w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem Goliath i Resque.

Brzmi jak temat mojej pracy mgr, tylko ja używam samego zeromq. Chętnie posłucham.

@Bragi Jestem jak najbardziej na tak. :slight_smile:

Ok, czyli mamy 2-3 tematy, będzie dobrze!

Uwaga! Update godziny: 18:00 (więcej osób wtedy przyjdzie, data się nie zmienia - 20.10.)

Btw. jest nawet plakat - http://cl.ly/273S0N3v3k1A1a1Q291b , nowa strona - www.lrug.pl (@grk, @bragi - dopiszecie się z prezentacjami? logowanie przez konto z GitHuba) i event na fejsie! - https://www.facebook.com/event.php?eid=231154956942784 :wink:

huh.

Bartek: nie wiem czy ogólny dostęp do edycji treści to taki dobry pomysł :wink:

Daj mi trochę czasu i będzie więcej szmerów-bajerów. Projekt jest publiczny i specjalnie postawiony w Railsach, żeby każdy mógł go rozwijać a może kiedyś wyewoluuję w coś bardziej skomplikowanego. :wink:

Jakby ktoś chciał przejrzeć moją prezentację :wink: