LRUG wraca z wakacji

Hej, ruszamy ponownie z LRUGami. Pierwsze powakacyjne spotkanie planowane jest na 3 listopada o 16:15 (Politechnika Łódzka, budynek B9, wydział FTIMS, sala F9). Szczególnie serdecznie zapraszamy początkujących i studentów (działamy jako koło naukowe przy instytucie informatyki… czy jakoś tak), ale oczywiście przyjść może każdy, bez względu na wiek! W przyszłą środę LRUG będzie miał charakter prezentacyjno-organizacyjny, ustalimy czy chcemy ruszyć z jakiś projektem open sourcowym czy ograniczamy się do prezentacji i wymiany doświadczeń.

Najnowsze wiadomości dotyczące grupy można znaleźć na naszej stronie - www.lrug.pl . Poza tym jestesmy na GitHubie (http://github.com/lrug-pl ) i Facebooku (http://www.facebook.com/group.php?gid=355513657108 )

Co tu duzo pisac, dzieje sie! Jutro kolejne spotkanie LRUGu o tej samej godzinie i w tym samym miejscu co w zeszlym tygodniu. Po LRUGu planowane jest wyjscie na piwo. Zapraszamy!

Postaram sie przez dlugi weekend uporzadkowac wszystkie tematy z ostatnich spotkan i szerzej opisac co udalo nam sie osiagnac.

Jak co tydzien, jutro o 16:15 - LRUG - sala F9, FTIMS, Politechnika.

Beda dwie prezentacje dotyczace Rails 3.1.0 - pierwsza o wszystkich planowanych nowosciach, a druga bardziej szczegolowa i z czescia praktyczna o mountable apps.

See you.

Mam nadzieje, ze wybaczycie ten flood czterech postow pod soba. Ten prawdopodobnie bedzie ostatni, bo kto mial dotrzec na LRUGa juz dotarl. Zgodnie z obietnica drobne podsumowanie ostatnich 3 tygodni.

Jest ok. 7 nowych osob, ktore dopiero zaczynaja, ale sa pelne checi do nauki. Od tego tygodnia ruszaja ze swoim projektem. Ogolna frekwencja na LRUGach to ok. 15 osob, ale ciagle przychodzi ktos nowy. Zmienilismy troche formule tzn. co tydzien lub dwa robimy spotkania tylko dla poczatkujacych, a jezeli zbiora sie 3-4 osoby chetne do wygloszenia prezentacji, to wtedy zoorgranizujemy typowe spotkanie LRUG z miejcem na dyskusje. :wink:

Od ostatniego spotkania zaczelismy nagrywac to co sie dzieje, na razie jakosc i ujecia nie zachwycaja, ale juz wiemy co poprawic nastepnym razem. Filmy sa do obejrzenia tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=SEpM2Q29MS4
http://www.youtube.com/watch?v=PTgBjEB_KJ4

Wszystkie szczegoly sa na biezaco dostepne na naszej stronie: www.lrug.pl