Lunchnow.pl

http://www.lunchnow.pl/

Zobacz co na dzisiejszy lunch oferuja knajpki w Twojej okolicy

Na razie działamy tylko w centrum Wawy, powoli pojawiają się też knajpki z innych dzielnic.

Technicznie działamy na rails3.2 z postgresem

Wszelkie uwagi miło widziane

Podobnie jak rekomendacja knajpek, które chcielibyście zobaczy w serwisie (najlepiej jak sami wspomnicie o nas na ich fanpage’ach jeśli mają)

Z usability dodam od siebie, ze fajnie jest jak serwis pokazuje taka strzalke gdzie masz kliknac przy geolokalizacji. Tam jest kilka przypadkow do obsluzenia bo raz na gorze, po lewej prawej czy na dole, ale jest to skonczona liczba i warto pokazac nowemu uzytkownikowi ze musi kliknac zamiast / uzupelniajac komunikat ktory macie.

hm, a mi coś nie bardzo chce działać :wink:

jak klikam na ‘share location’ to zostaję na ‘Wczytywanie menu…’ i tyle.
jak z kolei chcę podać adres, to nie działa mi tam przycisk dalej…

a w konsoli widzę błędy jsu :slight_smile:
TypeError: data[2] is undefined
[Break On This Error]

window.lat = data[2][‘lat’];

w logo nóż jest położony nie w tą stronę… przprszm

Serwis wygląda fajnie tylko trochę bida ;). Nie wiem jakie macie założenia na później, ale ja klikałem bezradnie na dany lunch myśląc, że będę mógł go zamówić :wink: Takie zboczenie XXI wieku…

Na rynku robi się duża konkurencja, niespodziewanie skubacz.pl wchodzi między dojrzałe serwisy, sama lista to dzisiaj chyba za mało.

Piotrek, pomysł zajebisty i trzymam kciuki za Wasz udany biznes w tym kierunku, a portal na pewno dopracuje się z czasem. Pozdrawiam