Maj -- 6.05.2010

No co jest, jeszcze nikt nie zaczął tematu? :slight_smile:

Popełniłem jakiś szkic tekstu na naszej oficjalnej stronie: http://wrug.eu/2010/4/29/2010-05-spotkanie-majowe

Jak widać na razie jest jedna biedna, samotna prezentacja. Bardzo by się ucieszyła, gdyby prócz niej była choć jeszcze jedna!
Poza tym proponuję sesję lightning talków – 5 minut szybkiego przedstawienia czegoś fajnego, bez krępujących pytań z widowni itd. :smiley:

PS. Tak, znowu czwartek. Pierwszy czwartek miesiąca!

Myślę, że opcja bez krępujących pytań z widowni powinna ośmielić parę osób. :slight_smile:

Jeżeli czas pozwoli to zrobić LT o rvm?

Tak, po stokroć! Już niedługo nieużywanie rvm będzie powodem do wstydu :wink:

Tej, będzie ktoś w ogóle poza nami trzema? Bo do dwóch osób nie chce mi się gadać, można od razu na piwo iść :stuck_out_tongue:

O, teraz dopiero zauważyłem, że to czwartek, a nie wtorek :smiley:

Jutro będę w Warszawce, więc się pojawię.

Ktoś jeszcze? Bo na razie naliczyłem cztery osoby, w porywach pięć :wink:

Aż się zarejestrowałem, żeby napisać, że właśnie od dzisiejszego WRUGa chciałem rozpocząć uczęszczanie nań :wink:

Sześć!

No to zmienia postać rzeczy, w takim razie widzimy się o 19 :slight_smile:

Będę! :wink:

Kto nie był niech żałuje! :stuck_out_tongue:

Buahaha :smiley:

Podoba mi się to miejsce z bilardem, myślę, że możemy tam częściej chodzić.

@aenima
Dajcie znać jak się sprawdzają te narzędzia w CI, jeśli je wprowadzicie.

Zanim zintegrujemy te zabawki z CI to pewnie minie trochę czasu, na razie odpalamy je “partyzancko”.

BTW, jako uzupełnienie mojej prezentacji: heckle jest natywnie wspierany przez RSpec, wystarczy do komendy spec podać parametr -H albo --heckle (i oczywiście trzeba mieć gema heckle) i śmiga :smiley: