Maj...owe spotkanie

Jeszcze nie wiemy czy będziemy kontynuowali w Śródmiejskiej (to zależy od Was!), ale na prezentacje można się już umówić :slight_smile:

Chętnie opowiem o gemie Backup, który służy – surprise surprise – do bezbolesnego konfigurowania i uruchamiana całych przepisów na backupy. Oraz ogólnie sporo protipów i możliwości a’propos wykonywania backupów, rozważania za i przeciw itede. Prezentacja z założenia beginner-friendly, bardzo.

Kto jeszcze?

Być może się wyrobię z krótką prezentacją o leveldb. O ile oczywiście kogoś coś takiego w ogóle interesuje. :wink:

Mogę opowiedzieć o gemie rails-api za pomocą którego można budować aplikacje w railsach udostępniające tylko API. Railsy bez części middleware stack i generowania widoków. Oraz krótkie porównanie z sinatrą. Oczywiście jeśli jeszcze nie znudziły Wam się tematy związane z API :slight_smile:

Dawaj! :stuck_out_tongue: Api nigdy za wiele :wink:

\o/ chętnie.

(a kiedy w ogóle? :wink:

Yay, kolejny K-V. Jasne że interesuje :wink:

No to trzy tematy są - w takim razie co z datą?

Zaraz pingnę Szota.
Środa 16.05?

[quote=Tomash]Zaraz pingnę Szota.
Środa 16.05?[/quote]
Jak dla mnie, foka aprobaty.

To ja się zaprezentuję w czerwcu w takim razie może, w tym terminie wyjeżdżam.

To bardzo cenna informacja. Jeszcze cenniejsza by była: jakie terminy Ci zatem pasują?

Udało mi się przez twittera wyciągnąć z Filipa że (ostatni raz szukam kanałów poproszenia Cię o informację którą powinieneś od razu napisać na forum marudząc na termin) maj mu generalnie nie pasuje. Proponuję więc pozostać przy 16.05.

Już, już, przepraszam. Z prezentacją się nie wyrobię, więc lepiej niech ktoś zajmie moje miejsce, a ja postaram się przygotować na czerwiec. :slight_smile:

W sensie drugi wtorek, 15 maja? Napisałem do Śródmiejskiej właśnie.

To w końcu wtorki czy środy? Enyłej pasuje, oba dni pasują :slight_smile:

Rozmawiałem właśnie osobiście z panią manager i zaklepałem wstępnie wtorek za tydzień, 18:30. Jeśli termin pasuje, to niech Władni wrzucą info na wrug.eu i Fb, por favor.

Mamy trzy bilety na Euruko do rozdania! Szczegóły w dedykowanym wątku:
http://rubyonrails.pl/forum/viewtopic.php?pid=34861#p34861

A wspominam tutaj, bo lightningi i losowanie odbędą się oczywiście podczas majowego spotkania :smiley:

OT:

Gdyby jakiś szczęsciarz posiadał już bilecik, i zastanawiał się komu odsprzedać zwycięski bilet - adamsarin[at]gmail[dot]com . Jestem w stanie nawet troszkę przepłacić jeżeli sytuacja będzie tego wymagać ;]
Przepraszam za OT , i życzę udanego WRUGa ;]

Jest ogłoszenie na stronie:
http://wrug.eu/2012/05/10/2012-05-spotkanie-majowe/

tjeden: wrzucisz na fejsa?
rubytree: dorobisz mapkę z aktualną datą? weź jakiś poradnik zmontuj jak to się wyklikuje, pliz :wink: