Marzec

Jest na początku Marca Django Piwo? Może być środa 7?

Pytam się właśnie Marka na twitterze kiedy w marcu jest Djangopiwo.
Środa 7.03 brzmi dobrze! Postaram się wyjazd zagranico ogarnąć tak, żeby móc być :slight_smile:

Od marca nie będzie mnie w Connectmedice, więc odpadam jako organizator sali.
Mamy jakiś pomysł na nową miejscówkę?

Mogę uderzyć do Bramy (tam się wykluł PyWaw, tam jest Linux w Bramie), ale z terminem pewnie najwcześniej 14 marca (jeśli zostawalibyśmy przy środach).

Dla mnie byłoby ok, zwłaszcza, żę nie zawsze udaje się wrug w pierwszą środę.

To ja wtedy bym postulował raczej 21.03, bo muszę dwa tygodnie na początku marca wykroić na zagranico.
Piotrek, jeśli Brama by nam mogła udostępnić salę raz w miesiącu, to byłoby dosko.

Ok, mam zgodę Bramy na pomysł – jutro dogadam jakie terminy wchodzą w grę i dam znać. :slight_smile:

Właśnie się dowiedziałem, że środowe wieczory w Bramie niestety nie wchodzą w grę.

Co byście powiedzili na WRUG-i we wtorki? W środy bywa DjangoPiwo, W poniedziałki PyWaw, we czwartki dni otwarte Hackerspace… Czy są osoby, którym wtorki nie pasują zupełnie? Myślę, że moglibyśmy zacząć 20 marca.

Ja lubię wtorki! Zresztą oryginalnie było we wtorki:
http://www.youtube.com/watch?v=o6S4v3dcm5M&feature=related
(Ale ta piosenka jest słaba)

Jeśli o mnie chodzi to wtorki są spoko :slight_smile:

Dla mnie wtorki są ok, ale 13.03 raczej mnie nie będzie, więc też bym wolał bliżej 20.

zastanawia mnie tylko, czemu Djangopiwo jest organizowane na forum railsowym :slight_smile: wyjaśnijcie, proszę… bo to tak trochę, jakby kibice Legii szykowali ustawkę z Polonią na forum Polonii :>

Powiedz mi, że to trol :stuck_out_tongue:

Huta Rails i Zagłębie Django

Ok, to załatwiłem Bramę na wtorek, 20 marca. Pytanie o której chcemy rozpocząć spotkanie (biorąc pod uwagę, że lokalizacja jest przy metrze Politechnika) – wypowiedzcie się, proszę, na Doodle’u.

Świetnie, Brama to znakomita lokalizacja i miejsce.

Nie jest tutaj organizowane, z reguły ktoś z setjamu wrzuca event na fejsbuniu. Ale wszyscy wyznajemy zasadę “trzymaj przyjaciół blisko, a wrogów jeszcze bliżej”, więc często gęsto odwiedzamy te bezbożne spotkania, na których nie każdy ma w sercu railsy :wink:

Powiedz mi, że to trol :P[/quote]
zgadłeś :slight_smile:

(Właśnie się okazało, że możemy najwcześniej o 18:30, więc zaktualizowałem doodle’a.)

Dzięki wszystkim za udział w doodle’u; najbliższy WRUG 20 marca o 18:30 w Laboratorium Technik Mobilnych BRAMA w gmachu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW, Nowowiejska 15/19, w sali 039 (w podziemiach). Zapraszamy!