Mentor szuka juniorów :P

Hej,

Jestem developerem z ~7 letnim doświadczeniem, przez ten czas mentorowałem już trochę juniorów. Niestety w obecnej pracy nie mam takiej okazji, bo przez poziom skomplikowania projektu nie mam w zespole juniorów. Trochę mi tego brakuje, więc chętnie pomógłbym się komuś rozwijać po godzinach. Swoją pomoc oferuję nieodpłatnie.

Żeby taka wspólna praca miała ręce i nogi wymagałbym:

• Podstawowej znajomości Gita. Ważne jest dla mnie, abyś wiedział o co chodzi z branchami, kiedy robić merge, a kiedy rebase, jak założyć pull request i o co chodzi z code review.
  • Zaangażowania oraz aktywności przynajmniej 3 razy w tygodniu.
  • Terminowości. Będziemy estymować taski, które ode mnie otrzymasz, a następnie pilnować deadlineów ;).
  • Podstawowej znajomości Ruby oraz RoR (4 lub najlepiej 5). Powinieneś potrafić napisać aplikację typu blog (CRUDy) , kojarzyć najpopularniejsze gemy etc.
  • Angielskiego na poziomie pozwalającym czytać ze zrozumieniem blogposty, dokumentację techniczną, jak i przerobić anglojęzyczny kurs np. Na Udemy.

Chętne osoby proszę o zgłoszenie na PW z odpowiedzią zawierającą kilka słów o sobie oraz swoim doświadczeniu (np ile miesięcy używasz już RoR etc) i dostępności w tygodniu.

Pozdrawiam!

Trzeba ci płacić?

Nie. Ale dobra pytanie, uwzględnię w ogłoszeniu.

Cześć. Uczę się sam ROR. Trochę ogarniam rzeczy o których pisałeś. Chętnie nadrobie pozostałe zaległości, aby rozpocząć jakieś projekty. Podaj jakiś kontakt do siebie.

Jeszcze aktualne?

Dziękuję za wszystkie wiadomości, już mam kompletna grupę. Gdy zwolni się miejsce to napiszę w tym temacie.

Hej,
Gdyby zwolnilo Ci się miejsce daj proszę znać. Szukam kogoś, kto mógłby trochę pokierować mnie w dalszej nauce.

Czesc, chciałam zapytać czy oferta nadal aktualna?

Hej, a ja trochę z innej beczki - potrzebuje pomocy przy jednej apce, mógłbym za to zapłacić - czy może ta grupa pod Twoim okiem moglaby mi pomoc?

Co Ty na to?

Hej,

guys temat już nieaktualny :slight_smile: