Mentor szuka juniorów :P


#1

Hej,

Jestem developerem z ~7 letnim doświadczeniem, przez ten czas mentorowałem już trochę juniorów. Niestety w obecnej pracy nie mam takiej okazji, bo przez poziom skomplikowania projektu nie mam w zespole juniorów. Trochę mi tego brakuje, więc chętnie pomógłbym się komuś rozwijać po godzinach. Swoją pomoc oferuję nieodpłatnie.

Żeby taka wspólna praca miała ręce i nogi wymagałbym:

  • Podstawowej znajomości Gita. Ważne jest dla mnie, abyś wiedział o co chodzi z branchami, kiedy robić merge, a kiedy rebase, jak założyć pull request i o co chodzi z code review.
  • Zaangażowania oraz aktywności przynajmniej 3 razy w tygodniu.
  • Terminowości. Będziemy estymować taski, które ode mnie otrzymasz, a następnie pilnować deadlineów ;).
  • Podstawowej znajomości Ruby oraz RoR (4 lub najlepiej 5). Powinieneś potrafić napisać aplikację typu blog (CRUDy) , kojarzyć najpopularniejsze gemy etc.
  • Angielskiego na poziomie pozwalającym czytać ze zrozumieniem blogposty, dokumentację techniczną, jak i przerobić anglojęzyczny kurs np. Na Udemy.

Chętne osoby proszę o zgłoszenie na PW z odpowiedzią zawierającą kilka słów o sobie oraz swoim doświadczeniu (np ile miesięcy używasz już RoR etc) i dostępności w tygodniu.

Pozdrawiam!


#2

Trzeba ci płacić?


#3

Nie. Ale dobra pytanie, uwzględnię w ogłoszeniu.


#4

Cześć. Uczę się sam ROR. Trochę ogarniam rzeczy o których pisałeś. Chętnie nadrobie pozostałe zaległości, aby rozpocząć jakieś projekty. Podaj jakiś kontakt do siebie.


#5

Jeszcze aktualne?


#6

Dziękuję za wszystkie wiadomości, już mam kompletna grupę. Gdy zwolni się miejsce to napiszę w tym temacie.


#7

Hej,
Gdyby zwolnilo Ci się miejsce daj proszę znać. Szukam kogoś, kto mógłby trochę pokierować mnie w dalszej nauce.


#8

Czesc, chciałam zapytać czy oferta nadal aktualna?


#9

Hej, a ja trochę z innej beczki - potrzebuje pomocy przy jednej apce, mógłbym za to zapłacić - czy może ta grupa pod Twoim okiem moglaby mi pomoc?

Co Ty na to?


#10

Hej,

guys temat już nieaktualny :slight_smile: