[mfind / Warszawa] Junior -> Mid Developer Ruby on Rails [5000 - 6000 PLN net B2B]

Nazywam się Bartłomiej Roszkowski. Jestem współzałożycielem, CEO oraz Product Ownerem projektu mfind. Jesteśmy drugim co do wielkości serwisem w którym można porównać i kupić online ubezpieczenie OC/AC oraz pakiety zdrowotne (więcej „O mfind” możesz przeczytać na dole ogłoszenia).

Szukamy na stałe do zespołu produktowego 2 Full Stack Ruby on Rails developerów, którzy obecnie są juniorami i chcieliby szybko przejść na poziom mid. Formularz aplikacyjny https://mfind-it-sp-z-oo.workable.com/jobs/273776/candidates/new).

Oczekujemy:

 • minimum 1 rocznego komercyjnego doświadczenia,
 • znajomości Ruby 2.0 +, Rails 4+, baz danych MySQL/PostgreSQL, javascript,
 • samodyscypliny i odpowiedzialności,
 • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
 • ambicji, silnego „parcia” na rozwój (ale skoro jesteś dev’em to musisz je mieć!).

Jak się u nas pracuje?

W mfind bez względu na doświadczenie pozwalamy na realizacje różnorodnych zadań. Będziesz tworzył/a zarówno aplikacje webowe dla naszych użytkowników, jak i wewnętrzne aplikacje wspomagające procesy biznesowe. W zależności od Twoich zainteresowań możesz specjalizować się w zakresie front-endu, backendu lub devops.

Będziesz mógł poznać lub rozwijać swoje umiejętności rozwijając aplikacje w Ruby on Rails, Sinatra, JRuby, Angular, React, integrując wiele różnych aplikacji poprzez API, pracując na bazach danych (MySQL i PostgreSQL). Dzięki temu, że pracujemy w oparciu o architekturę mikroserwisów rozwijamy aplikacje szybciej. W codziennej pracy stosujemy TDD, dbamy o wysoką jakość kodu (m. in. code review).

W codziennej pracy stawiamy na zespół i ludzi którzy z nami pracują. Wymieniamy się wiedzą, uczymy się od siebie nawzajem. Staramy się być świetnie zorganizowani. Pracujemy w czystym SCRUM. Agile jest naszym DNA. Używamy Jira, Github. Zespół liczy obecnie 7 osób, ale szybko chcemy go powiększyć do 10-11 ze względu na ilość projektów, które mamy do realizacji.

Co oferujemy

 • elastyczne godziny pracy,
 • zapewniamy wsparcie bardziej doświadczonych developerów,
 • zespół, który będzie wspierał Ciebie w rozwoju,
 • szeroki stack technologiczny do doskonalenia umiejętności,
 • wynagrodzenie na start 5000-6000 tys. zł (B2B lub umowa o dzieło),
 • kwartalną ewaluację pracy z możliwością podwyżki wynagrodzenia,
 • kwartalne plany rozwoju (to Ty decydujesz o kierunku i szybkości rozwoju!).

Zainteresowany?

Aplikować można wypełniając formularz znajdujący się pod adresem https://mfind-it-sp-z-oo.workable.com/jobs/273776/candidates/new lub po prostu wysyłając CV na adres rekrutacja@mfind.pl. Nie zapomnij dodać zgody na przetwarzanie danych osobowych.

O mfind

Jesteśmy drugim co do wielkości serwisem w którym można porównać i kupić online ubezpieczenie OC/AC oraz pakiety zdrowotne. Naszym celem jest najlepsze na rynku doświadczenie użytkownika. Realizujemy powyższe poprzez najwyższą jakość obsługi klienta (zdobyta statuetka eKomersy 2016, ponad 97% klientów z Opineo nas poleca), najszerszą ilość i zakres porównywanych ofert oraz użyteczność serwisu.

Naszym inwestorem jest jeden z największych w CEE funduszy venture capital MCI (poprzez fundusz Internet Ventures). Działamy na olbrzymim rynku wartym ponad 14 mld złotych w skali roku. Wpisujemy się znakomicie w trend Fintech/Insuretech. Rozwijamy się o blisko 800% w skali roku.

można prosić o przypięcie?

Dobra mireczkowa firma! ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

usuń konto :slight_smile:

1 Like