Migracja 2 literowych kont (lub ze spacją)

W jaki sposób zmigrowaliście konta, których username miał dwa znaki?

Akurat tak się składa, że miałem takie i wszystkie moje posty są ustawione na Anonymous + nie moge zrestartować hasła.

[quote=“hosiawak, post:34, topic:6093”]@black_hawk - Jak bardzo Ci zależy na utrzymaniu swoich starych postów pod nowym loginem ?
[/quote]

A czemu moje konto nie zostało zmigrowane? Nie sprawdziliście różnic w formacie nazwy użytkownika na starym i nowym forum, a potem po migracji nie sprawdziliście liczby zmigrowanych kont? Przed migracją mogłem zmienić format loginu dodając jedną literkę i problemu by nie było, a tak to pozostaje małe zmieszanie i zdziwienie całą tą sytuacją.

Wątki utworzone przez osoby z kontami w formacie, który nie jest poprawny w Discourse zostały zignorowane i nie istnieją, a posty pisane z takich kont wyświetlają się jako anonimowe.

Moich postów jest tam niewiele, więc możecie to sobie odpuścić, nie bedę po nich płakał ;), ale jakieś wyjaśnienie czemu się tak stało chyba jest na miejscu.

Przeoczyliśmy tę sprawę, było sporo rzeczy do zrobienia podczas migracji ale ta nam umknęła. Konta użytkowników z 2 literowym loginem lub spacją nie zostały zmigrowane, ich posty są wyświetlane jako anonimowe. Z tego co widzę to wątki założone przez nich istnieją i zostały zmigrowane. Takich kont jest w sumie 73.

Jeśli masz ten problem i zależy Ci na tym aby Twoje stare posty nie były anonimowe to:

  1. Załóż nowe konto (jeśli nie możesz zresetować hasła)
  2. Napisz do mnie PM (Klikasz w mojego avatara po lewej i Private Message) będąc zalogowanym na nowym koncie
  3. W wiadomości napisz: mój login z poprzedniego forum to …
  4. Zajmiemy się podlinkowaniem Twoich starych postów do nowego konta, zostaniesz o tym powiadomiony PM ode mnie

This topic is now pinned. It will appear at the top of its category until it is either unpinned by a moderator, or the Clear Pin button is pressed.

Moje konto zginęło podczas migracji (Strzałek, chyba) :frowning:

Założyłem sobie nowe :smiley: