MyDevil + Capistrano - AuthenticationFailed

Cześć,
mam problem z capistrano (rails) i serwerem na mydevil.net. Po wywołaniu komendy cap production deploy:check pojawia się błąd Net::SSH::AuthenticationFailed: Authentication failed for user USER@s6.mydevil.net. Sprawa kluczy wygląda tak, że klucz publiczny serwerowy umieściłem na githubie, klucz publiczny lokalny dodałem do serwerowego pliku ~/.ssh/authorized_keys. Wywołując lokalnie ssh -v user@s6.mydevil.net wszystko pięknie wygląda. Łączę się z serwerem przez ssh i też nie ma problemu, a ciągle mam ten powyższy błąd. Czy ktoś może pomóc ? Czy ktoś miał juz podobny problem z MyDevil ?
Pliki Capistrano : http://pastebin.com/L15LPtkN , http://pastebin.com/HRUdWcmp.

vs

Próbowałeś włączyć opcje forward_agent dla SSH?

@essepl tak, próbowałem.

Sprawdź czy po zalogowaniu przez SSH na serwer user@s6.mydevil.net jesteś w stanie połączyć się z Githubem ssh -T git@github.com (https://help.github.com/articles/testing-your-ssh-connection/). Sądzę, że nie.

W takim razie powinieneś wygenerować na serwerze mydevil.net parę kluczy prywatny-publiczny (https://help.github.com/articles/generating-a-new-ssh-key-and-adding-it-to-the-ssh-agent/) i publiczny dodać do swojego githuba. Jeżeli ssh -T git@github.com zwróci odpowiedź pozytywną to Capistrano powinno pójść. Jakbyś miał dalsze problemy to pisz, u mnie deploy na mydevil przez Capistrano działa bez zarzutu także myślę, że będę w stanie pomóc (co prawda zmiast Githuba repozytorium mam na Bitbucket, ale to drobna różnica).