Na wroc_love.rb 2013

Pociąg to moim zdaniem dobry pomysł, ale PKP ma do zaoferowania tylko złe albo bardzo złe rozwiązania. Jeśli chodzi o transport samochodowy mogę jedynie zaoferować spędzenie części podróży za kierownicą, bo autem nie dysponuję. PKS nie sprawdzałem, ale strach myśleć co zaoferują.

Edit: chętnie byłbym na miejscu już w piątek w południe.

Hej!

Sprawdz jeszcze ‘polski bus’. Ja jadę bodajże o 14 w piątek, bedę wieczorem we Wrocku, wcześniejsze połączenia też są (wifi na pokładzie jest!) :slight_smile:

pozdrawiam,

milto

Ja się wybieram we czwartek, albo Polskim Busem, albo PKP, i powrót w poniedziałek.

Ja jadę Polskim Busem (najlepiej czasowo wyszło) w czwartek, bodaj o 14, powrót w poniedziałek tym samym środkiem transportu o 12 afair :wink:

no to trzeba sie zgadac i wbic do polskiego busa :slight_smile:

Potwierdzam rezerwację w Polskim Busie. Z Warszawy w czwartek o 14, z powrotem w poniedziałek o 12. Czy ktoś wie co ich pokładowe firewalle sądzą o porcie SSH?

Też tę potwierdzam. :slight_smile:

Nie pamiętam niestety, ostatni raz jechałem rok temu (z wroc_love.rb…).

[quote=Polski Bus]UWAGA - NASTĘPUJE PROCES BEZPIECZNYCH PŁATNOŚCI - PROSIMY:

NIE ODŚWIEŻAĆ STRONY
NIE WYBIERAĆ PRZYCISKU POWRÓT
NIE OTWIERAĆ DRUGIEGO OKNA
NIE ZAMYKAĆ OKNA PRZEGLĄDARKI DOPÓKI NIE POJAWI SIĘ POTWIERDZENIE REZERWACJI[/quote]
Bardzo mi się podoba użycie w tym kontekście słowa „bezpiecznych”.

z tego co pamiętam to się nie dało, ale mogę się mylić. (chyba się przełączałem na githuba przez https z ssh)

Bilety kupione! Mam mroczne przeczucie że nie wyjdę z tego busa w Warszawie o własnych siłach :wink:

Ja będę jechał z Warszawy samochodem, w piątek rano i mam 2 wolne miejsca, ale tylko w jedną stronę, ponieważ po konferencji nie wracamy do Warszawy. Jeżeli komuś taka opcja pasuje, to proszę o kontakt mailowy na drogus at gmail.

WYJEDŹ Z DROGUSEM WRÓĆ AUTOBUSEM

PYSZNY PLAN! :smiley:

DRANGBUS

A propos wifi w PB - zdażyło mi się pracować jadąc PB i wtedy ssh działało (lipiec 2011). Niestety, jakość połączenia pozostawiała wiele do życzenia zwłaszcza w głębokim kieleckim :stuck_out_tongue:

W kieleckiem to się dzieje coś innego niż pracuje. Ale też na “p”.

Są ludzie, bez których to forum nie byłoby takie samo :smiley:

Ale że niby kielczanie?