Najlepsze firmy w Warszawie (lub zdalne) do rozwoju jako programista

Określiłbym siebie jako programista tzw. mid-level. Jakie firmy wg Was są najlepsze do pracy w Warszawie (lub zdalnie - niekoniecznie polskie), gdzie można się dużo nauczyć i osiągnąć poziom, który większość określiłaby seniorem?

Pomijam kwestie samodzielnego rozwoju poza godzinami pracy, tworzenie własnych projektów, wyjazdy na konferencje itd. Interesuje mnie wskazanie firm:

  • w których pracują ludzie z dużą wiedzą i doświadczeniem, od których można czerpać wiedzę (czyli ci legendarni seniorzy, ale prawdziwi, a nie tylko z tytułem na linkedin),
  • które dbają o pisany kod: usystematyzowane procesy jak code review, deployment, styl kodu, co można, czego nie można, zarządzania projektem i ew. kontaktu z klientem, jeśli to projekt zewnętrzny,
  • w których po prostu pracuje się przyjemnie, a jakość kodu nie wzbudza obrzydzenia kiedy przychodzisz rano do biura. :slight_smile:

Pytam, ponieważ w ogłoszeniach czy na rozmowie wszystko wygląda jak bajka, a często ląduje się później w projekcie, którego wolelibyśmy uniknąć, a seniorzy, którzy mieli z nami pracować, nie istnieją.

1 Like

Serio żadna firma nie może się pochwalić albo zostać pochwalona? Czy jakieś zasady na forum mówią, że nie wypada?

1 Like

Zapraszam do Shedul w takim razie :slight_smile: Pracuję tu od kilku miesięcy i mogę potwierdzić, że jest tu wszystko czego szukasz:

  • bardzo mocny team
  • wysoki standard kodu
  • fajna atmosfera

Jak masz jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Rzeczywiście o Shedulu słyszałem dobre opinie. Niestety, jestem na razie na poziomie mida, a z tego co mi wiadomo, Shedul szuka tylko wymiataczy. :wink:

Na pewno szukamy ogarniętych ludzi, którzy szybko wskoczą w projekt, ale jeżeli jesteś dobrym midem, to również zapraszamy do rekrutacji :slight_smile: