Nazwa.pl hosting

Cześć wszystkim.
Macie może jakieś doswiadczenia z hostingiem nazwa.pl dla railsów.
Co polecacie.

Myślałem że jest tylko obsługa PHP/Perl/Python

Ostatnio na nazwie.pl były VPSy w promocji około 15PLN rocznie z 2 rdzenie i 4 GB Ram i około 30GB dysku SSD.

Świetnie zakamuflowali to że promocja miesiąca pierwszego (albo trzech, nie pamiętam) tylko dotyczyła, a potem standardowo horrendalne stawki.

??? możesz napisać więcej. Płaciłem z góry za cały okres abonamentowy i mam ważność do przyszłego listopada.

Data ważności: 	2018-11-14 

Oczywiście mam świadomość, że to była promocja i po tym okresie może być drożej, ale ceny spadają i na pewno będzie można znaleźć podobną ofertę u kogoś innego.

Ale jak ktoś nie lubi nazwy to mogę polecić Forpsi/Aruba. Ostanio uruchomili kolokację w Warszawie.

4 PLN netto za miesiąc za “Skę” lub 24PLN netto za “Mkę”. @tom_debek nie napisał jak duża jest jego aplikacja, ale myślę, że każdy coś znajdzie za siebie. Tylko dodam, że w Forpsi jest to konto prapaid, to znaczy uruchamiasz testowo na małym serwerze i pobierane jest 4 zeta miesięcznie z portfela, a jak aplikacja się rozrasta, uruchamiasz serwer większy, a mniejszy likwidujesz, a jak biznes nie wyszedł - likwidujesz serwer, a pieniądze czekają w portfelu na następny.

Dla formalności tylko dodam, że nie jestem związany żadną z tych firm poza tym, że korzystam z ich hostingu.

Cennik Forpsi

3 m-ce 2,97 zł, 6 m-cy 149,94 zł, 12 m-cy 299,88 zł tak to wygląda jak chcesz kupić NVMe Biznes. Chyba że o innym mówimy? Bo w poście napisałeś Ostatnio na nazwie.pl[...] a cennik dałeś do forpsi.pl, aruba cloud, czy jak oni się tam teraz nazywają więc już nie jestem pewien o czym piszemy.

Z aruby wiem że sami korzystamy, mamy między innymi tam chyba kilka takich właśnie małych vps’ów i nie słyszałem narzekań na nich. Ale z tego co wiem to jest to coś zupełnie innego niż nazwa.pl

Ok, w takim razie zmienili warunki zakupu, bo to nie jest oferta, z której skorzystałem.

A na tym Active Cloud u nich działa Ruby w ogóle?

Pospieszyłem się :unamused:
Obsługa PHP/Perl/Python