Nerds.family - nauka RoR pod okiem doświadczonych mentorów

Hej!

Od dawna wnerwia mnie sytuacja juniorów na rynku IT i to jak trudno jest się zaczepić w IT. Próbując coś zmienić dwa lata temu wystartowałem z grupą korypetycji z Ruby on Rails. Zebraliśmy super feedback, który tylko napędził mnie do działania.

Pomysł przez kolejne miesiące miał swoje kolejne iteracje, odpaliliśmy drugą grupę, a potem wystartowaliśmy z pilotem akademii dla firmy Visuality, aby potwierdzić, że nasze podejście ma sens.

Przez ostatnie miesiące dopracowywaliśmy szczegóły i teraz mamy oficjalny launch - https://nerds.family :tada:

Pracujemy teraz mocno nad homepage, aby dobrze komunikował czym się zajmujemy i jaką wartość (value) dajemy, stąd prośba - zerknij proszę na naszą WWW i odpowiedź pod tym postem na pytanie “Co oferujmy?”.

Docenię każdy feedback!
Oskar

1 Like

Oferujecie mnóstwo ciasteczek. Na iPhonie (Safari) nie mogę zamknąć komunikatu o ciasteczkach. :slightly_smiling_face:
A poważnie. Oferujecie szkolenie w realnym środowisku prawdziwych projektów, pozwalające na sprawdzenie swoich kompetencji i podniesienie ich do poziomu, którego oczekujecie od juniora. Ukończenie kursu jest jednocześnie szansą na pracę u Was. I cała ta ścieżka za 599 EUR. :slightly_smiling_face: