Nowy portal społecznościowy dla polskich programistów

Cześć!

Od samego początku odkąd istnieje Just Join IT skupiamy się na polskiej społeczności IT. Dlatego robimy duży krok dalej i dajemy Wam przestrzeń w polskim internecie, czyli odpalamy Oh My Dev - portal społecznościowy dla branży IT.

To miejsce do szukania, czytania, komentowania i przede wszystkim tworzenia treści związanych z programowaniem i samym IT. Stawiamy przede wszystkim na dzielenie się jakościowymi treściami i budowanie community skupionego wokół różnych działów IT.

Jak działa sam portal?

www.OhMyDev.pl został zbudowany na bazie systemu głosowania na treści, które wpadną Wam w oko. A same treści są pogrupowane do odpowiednich społeczności tj. Frontend, Backend, Python czy Gamedev.

Dzięki takiemu podziałowi możecie tworzyć własne treści i dzielić się tym, co aktualnie dzieje się ciekawego w branży IT.

Feedback i ocena Oh My Dev:

Mamy świadomość, że jeszcze wiele przed nami, aby portal był dopasowany do Waszych potrzeb. To dopiero wersja MVP i z każdym tygodniem będziemy go udoskonalać, żeby spełniał Wasze oczekiwania. Czujemy, że może być to dla Was wartość, której potrzebowaliście. Nasze główne założenie: od Devów dla Devów!

Chętnie wysłuchamy Waszego feedbacku (stąd też powstała taka społeczność na Oh My Dev) + dajcie znać w komentarzu jakie macie odczucia :slight_smile:

PS: link do społeczności dot. backendu znajdziecie tutaj: Sprawdź Oh My Dev

Czy to oznacza koniec spamowania grup facebookowych poświeconym technicznym artykułom oraz eventom o tematyce rubiowej których jedynym punktem regulaminu jest “nie postujemy ogłoszeń o prace”? Zwalniając tym samym administratorów tychże grup z obowiązku codziennego banowania ?

Jeśli tak się jaram i trzymam kciuki!

1 Like

No spamu to nie chcemy :smiley: Stawiamy na merytoryczną dyskusję i wartościowe materiały :wink:

Piłem do tego, że jedyny spam jaki pojawiał się na grupach jakimi administruje był z kont oznaczonych jako “pracuje w: JustJoinIT”, ale cieszy mnie zmiana podejścia w takim razie!

Staraliśmy się szeroko komunikować różne materiały czy oferty pracy :slight_smile: A powiedz proszę jak oceniasz www.ohmydev.pl? Miałeś okazję już przeklinać się przez niego?