Opcom / Kraków

Agencja interaktywna Opcom (http://opcom.pl) tropi zdolnego programistę Ruby on Rails.

Masz minimum roczne doświadczenie z Ruby? Znasz dobrze jQuery oraz system kontroli wersji (SVN)? Jesteś samodzielny, komunikatywny i lubisz to co robisz?
Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco to masz szansę dołączyć do naszego zespołu. A jeśli dodatkowo znasz system Redmine oraz HTML5, to Twoje szanse wzrastają o trzydzieści dwa procent :slight_smile:
Twoim zadaniem będzie stworzenie aplikacji wspierającej zarządzanie procesami w firmie. Szukamy osób do pracy na kontrakt (pracujesz głównie w siedzibie naszej firmy na czas trwania projektu, czyli na minimum 6 miesięcy).

Dlaczego miałbyś pracować właśnie u nas? Jest co najmniej kilka powodów.

  1. Solidne wynagrodzenie. A gdy widzimy, że starasz się ponad normę, także finansowe lub rzeczowe bonusy.

  2. Elastyczne godziny pracy. Możesz pracować od 8 do 16 lub od 9 do 17. Czasem możesz zostać w domu i pracować zdalnie.

  3. Możliwość rozwoju. Powiedz nam jakie umiejętności / wiedzę chciałbyś rozwijać w ciągu następnych lat. Tak przygotujemy Twój zakres obowiązków, abyś robił to co chcesz. Ponadto możesz korzystać z naszej firmowej biblioteczki, a jeśli nie znajdziesz w niej książki, która Cię interesuje - daj znać - sprowadzimy ją choćby zza oceanu.

  4. Atmosfera w pracy. Z tego słyniemy w całej Polsce! Twój przełożony bardziej przypomina starszego brata niż szefa. Jeśli Twój zwierzak Tęskni za Tobą możesz zabrać go do pracy (pod warunkiem, że to nie tarantula lub skunks preriowy). No i nigdy nie zapominamy o urodzinach naszych ludzi. :wink:

  5. Rozrywka także po 16. Praca to nie wszystko. Dlatego co jakiś czas organizujemy wspólne wypady na imprezki itp.

  6. Studio wypchane sprzętem foto i video. Kamery, lampy, statywy, obiektywy, bluebox, aparaty… słowem w pełni wyposażone studio foto/video gdzie możesz się wyżyć kreatywnie i poeksperymentować (http://diamondsfactory.pl). Modelki już we własnym zakresie;)

  7. Znane marki w portfolio. Puma, Plus, Multibank, Nivea, bruno banani, Mexx, Replay, Crunchips, Felix, Crispers, Amway, Allegro, Super-Pharm, Konica Minolta, i inne…

Zainteresowany? Ślij CV na ruby@opcom.pl

Ja bym się tam Amwayem nie chwalił. Ale kto co lubi.

A ja chciałbym mieć takiego klienta (wyniki za 2011):

Direct selling giant Amway reached $1 billion in monthly sales during June, breaking the billion dollar mark in a single month for the first time in the company’s 52-year history.

Ja nie twierdzę że źle mieć takiego klienta. Trzeba się tylko zastanowić czy warto się chwalić takimi powiązaniami :slight_smile: Amway ma dosyć … kwestjonowalną reputację :slight_smile:

[quote=filiptepper]A ja chciałbym mieć takiego klienta (wyniki za 2011):

Direct selling giant Amway reached $1 billion in monthly sales during June, breaking the billion dollar mark in a single month for the first time in the company’s 52-year history.[/quote]
Ja do Amway’a nic nie mam. Każdy biz jest dobry jeśli ktoś akurat to w życiu lubi robić i na tym zarabiać. No właśnie, $1B sales nic o tym nie mówi :wink:

[quote=mleszcz][quote=filiptepper]A ja chciałbym mieć takiego klienta (wyniki za 2011):

Direct selling giant Amway reached $1 billion in monthly sales during June, breaking the billion dollar mark in a single month for the first time in the company’s 52-year history.[/quote]
Ja do Amway’a nic nie mam. Każdy biz jest dobry jeśli ktoś akurat to w życiu lubi robić i na tym zarabiać. No właśnie, $1B sales nic o tym nie mówi ;)[/quote]
Dokładnie. Jak ludzie dają sobie prać mózgi i wciskać kit to ich problem. Taki sam klient biznesowy jak inni, a jego wewnętrzna działalność nie ma tutaj nic do rzeczy.

Tematu nie pociągne, bo następnym pytaniem byłoby, czy religie również nie piorą mózgów, nawet bardziej, ale to nie miejsce na takie dyskusje.

rekrutacja jeszcze nie zamknięta ?

Oferta wciąż aktualna.

Myślę, że współpraca przy tym projekcie może trwać nawet rok albo i dłużej. Jesteśmy elastyczni w kwestii zatrudnienia (umowa o pracę, umowa o dzieło, faktura, etc).

Zachęcam do wysyłania CV :slight_smile: