Organizacja szkolenia online Ruby & RoR dla forumowiczów i nie tylko

Nie zrobiłem tego wcześniej, ale chciałbym zgłosić dwie osoby na to szkolenie wprowadzające i jednocześnie spytać o jego termin. Osobiście może mi się to nie przydać, ale wolę się trochę ponudzić niż później mieć problemy na tym “właściwym” szkoleniu.

Hej, na początku przyszłego tygodnia będziemy organizować termin.
Co do szkolenia wprowadzającego, to myślę dodać parę atrakcji, ale nie wiem czy nie wyjdzie z tego dodatkowych 10 godzin :slight_smile: Też więcej info w przyszłym tygodniu.

Więc czekamy !!!

Mały update.
Wraz z Marcinem (Alpha) podjęliśmy decyzję o zrezygnowaniu ze współpracy.
Także nie będę prowadził organizowanych przez jego firmę szkoleń.
Nie wiem kto je będzie prowadził, ale życzę powodzenia :slight_smile:

Uczestnikom osoba jest znana od kilku dni, innym ze spotkań regionalnych grup Rails’owych: Piotrek Macuk.
Notka o Nim jest na stronce szkolenia i tutaj nic nie muszę dodawać.

Piotrek już teraz jest świetnie przygotowany na szkolenie, mimo że pojawiły się kłopoty finansowe z organizacją, to zgodził się je poprowadzić. Zawodowy programista od 1999 roku, z Rails pracuje od 2005 roku (czyli ładne 8 lat doświadczenia w samych Railsach).

Na ten moment jest wszystko okej i szkolenie się odbędzie :slight_smile:

O, Piotrek! Zatem śpię spokojny. Jesteście w dobrych rękach :slight_smile:

Witajcie, zostały 3 miejsca wolne. Serdecznie zapraszamy, szkolenie się odbędzie :slight_smile:

Super pomysł zakończony sukcesem, bo w końcu szkolenie dojdzie do skutku. Zatem szkolmy się bo warto!!!.

Ja również z chęcią wezmę udział w szkoleniu wprowadzającym ;p Tak na marginesie to mam nadzieję, że jestem w ogóle uczestnikiem kursu z RoR, bo wysłałem email z wszystkimi wymaganymi rzeczami, a nie dostałem żadnej odpowiedzi/potwierdzenia.

Wczoraj wysłałem wiadomości do wszystkich uczestników. Jeśli do kogoś nie doszła, to proszę o napisanie do mnie.
Momentami mam urwanie głowy i nie zawsze mogę od razu odpisać :slight_smile:

Zapisy na szkolenie zakończone, aczkolwiek jeśli ktoś jeszcze będzie chciał dołączyć, to niech skontaktuje się ze mną za pośrednictwem strony. Pierwszy etap się udał i 3ymajcie kciuki za realizację szkolenia. Dziękuję Wam bardzo za miły odzew, rady i wsparcie :slight_smile:

Jeżeli w połowie szkolenia będzie okej, to na czerwiec będziemy planować kolejne z bardzo zaawansowanych tematów, lub pojedyncze warsztaty tematyczne.

Ponadto dla zainteresowanych na maj zaczynamy organizować szkolenie po kosztach z PySide(Gui pod Python’a - podobno można tworzyć apki na antka i to też będzie tematem szkolenia), więc jeżeli ktoś lubi rozwijać się w więcej niż jednym języku programowania, to zapraszam do odwiedzania stronki w przyszłym miesiącu :slight_smile:

[edit]
w związku z mailami, które pojawiają się na ostatnich dniach, to rozumiem że dla niektórych cena jest zbyt wysoka w odniesieniu do ich dochodów(samo życie). Osoby, które chcą się kształcić, ale nie mają pieniędzy, mogą się do mnie zgłaszać. O ile będzie to rozsądne, to postaram się rozłożyć szkolenie im na raty(bez oprocentowań) i przy tym będą musiały zapłacić stawkę taką, jak inni uczestnicy(oczywiście osoby nieuczciwe poniosą konsekwencje).

Hej wszystkim,
szkolenie ruszyło i jak na ten moment jest fajnie :smiley:

Mamy wynajęty webinar i może udałoby się zorganizować darmowe warsztaty z obsługi GIT’a w tym miesiącu.
Jeśli ktoś jest chętny, aby je poprowadzić, to niech da tutaj znać.

Jeśli ktoś chce wypożyczyć webinar na ten miesiąc w celu organizacji jakiś fajnych darmowych warsztatów dla forumowiczów, to niech da znać.

Szkolenie było przyjemne, można było się bardzo wiele nauczyć. Wszystko było wytłumaczone w przystępny sposób. Pozdrawiam prowadzących i więcej takich szkoleń :slight_smile:

A wiadomo coś więcej o tym szkoleniu z PySide?
Pozdrawiam
Artur

Szkolenie pierwsza klasa. Zarówno organizator(Marcin) jak i prezenter(Piotr) zasługują na słowa uznania za mega profesjonalne podejście do tematu. Dzięki panowie i czekam na informacje o kolejnych szkoleniach :slight_smile:

Profesjonalne szkolenie za śmieszne pieniądze :slight_smile: Było naprawdę świetnie:)

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia, prowadzone dokładnie w takim tempie, jakiego oczekują uczestnicy. Prowadzący byli świetnie przygotowani i odpowiadali konkretnie na każde pytania, Fajnie przekazana wiedza praktyczna i duży plus za możliwość wymiany informacji między uczestnikami, a także uczestnikami a prowadzącymi na czacie. Chętnie wezmę udział w następnym kursie, duże podziękowania dla Piotra i Marcina :slight_smile:

Wrażenia po zakończeniu szkolenia bardzo pozytywne. Dobrze przemyślana pora, w której odbywały się zajęcia, jak i ich częstotliwość w ciągu tygodnia. Rozpoczynały się zawsze punktualnie, wszystkie lekcje zostały nagrane i udostępnione uczestnikom, co również trzeba zapisać na plus. Prowadzący bardzo kompetentny, zarówno jeśli chodzi o poziom wiedzy, jaki i umiejętność jej przekazania. Podsumowując: organizacja i jakość samego szkolenia na bardzo dobrym poziomie. Czekam na ciąg dalszy.

Hej,

skorzystajac z okazji rowniez chcialem podziekowac Piotrowi i Marcinowi za profesjonalne podejscie do szkolenia. Musze powiedziec ze z niecierpliwoscia czekalem na kolejny dzien z wykladami. Oprocz wiedzy na temat samego frameworka Ruby on Rails oraz jezyka Ruby, Piotr podzielil sie rowniez swietnymi wskazowkami na temat programowania co bardzo doceniam. Marcin rowniez dolozyl cenna cegielke dzielac sie oczywiscie swoimi doswiadczeniami programistycznymi. Szkolenie bardzo mi sie podobalo. Czekam na kurs zaawansowany i inne propozycje.

Pozdrawiam
Lukasz

j/w. czekam na kolejne:)