[OT] Mysz do laptopa

Cześć wszystkim,
jako, że w końcu dogorywa mój Logitech G700 (co mnie cieszy, ponieważ to nie był trafiony zakup) poszukuję nowego gryzonia. Póki co najlepiej mi się korzystało z:

  1. Logitech Marathon M705,
  2. Razer Copperhead.

Generalnie - bardziej pasuje mi DPI myszy gamingowych, niż standardowych.

Obecnie mam na tapecie:

  1. Razer Mamba Wireless (z ładowaniem po kablu),
  2. Logitech AnyWhere MX 2 (najmniej mi przypadła do gustu),
  3. Logitech MX Master (która wydaje mi się najbardziej sensownym rozwiązaniem.

Moje wymagania:

  • jak najdłuższy czas pracy na baterii (tu M705 nie ma sobie równych),
  • opcja ładowania po kablu,
  • ergonomiczność (każdy z nas używa gryzonia przez ładnych parę godzin dziennie).

Testowaliście wskazane powyżej myszy? A może polecicie coś innego? Generalnie najwięcej “przerobiłem” Logitechów - przez ostatnie 10 lat miałem chyba wszystkie możliwe zestawy wireless i większość na kablu (klawiatura + mysz), od biurowych do gamingowych.

Dzięki wszystkim za opinie!
M.

Polecam MX Master’a :slight_smile: tyle moge napisac.

Ja mialem nieco inne kryteria - dla mnie glowny plus to podlaczenie via BT (czyli brak dongla) i alternatywne czyli radiowe. Myszki na BT srednio dzialaja przelaczane miedzy OSX i Windowsem - MX Master jest OK. Dodatkowo MX Master obsluguje oficjalnie OSX’a dzieki czemu nie musze instalowac dodatkowego softu i bawic sie w konfiguracje. Plusem jest ladowanie przez MicroUSB - dla kogos kto jest w ruchu stacja dokujaca to megapomylka.

Ile Ci trzyma bateria? Ładujesz ją przez kabel pod kompa, czy wymieniasz akumulatorki?

Mam ja 10 dni i jeszcze nie bylo potrzeby ponownego ladowania. Ma wbudowany akumulator wiec kabel to jedyne rozwianie :smile:

1 Like