Otwarte Czwartki @ Rebased

Jest nowy pomysł na cykliczną, hmm, imprezę.

Otwarty Czwartek
w biurze Rebased (taka firma co ją z kol. Imanelem założyliśmy, pewnie wszyscy już wiedzą)

Warszawa
ul. Kasprowicza 52 m. 16
(metro Stare Bielany, prawie dokładnie pomiędzy południowym a północnym wyjściem)
http://maps.google.com/maps?q=Jana+Kasprowicza+52,+Warszawa,+Polska&hl=en&sll=37.0625,-95.677068&sspn=38.281301,79.013672&z=16

Idea: jak w każdy dzień powszedni, siedzimy sobie i pracujemy. Z tym że w czwartek zapraszamy wszystkich zainteresowanych wspólnym kodowaniem, flejmowaniem, zadawaniem pytań czy nauką programowania. Ot, takie luźne “wpadnij i posiedźmy razem”.
Dużo miejsc siedzących nie mamy, ale miejsca sporo, atmosfera fajna, a jak się okaże że kijowa, to metro jest zaraz pod oknem :wink:

Ot, taki regularniejszy i (mam nadzieję) bardziej długotrwały pomysł na wskrzeszenie idei Warsaw.rb.

Pomysł bardzo fajny, czy w biurze przewidziana jest prohibicja ? :slight_smile:

Dla mnie bomba!

Bardzo fajny pomysł. Popieram takie inicjatywy.

Spróbujemy ją wprowadzić, ale to pewnie dopiero jak wyniesiemy te wszystkie butelki które zostały po imprezie inauguracyjnej :wink:

A tak serio: wiecie, to w sumie dla nas dzień pracy, więc będzie nam przykro że inni piją obok a my nie bardzo możemy. Oraz nie wiem jak inni, ale mi się już po jednym piwie zupełnie odechciewa kodować. Znaczy piwo chętnie, ale po!

Spoko, niedokońca zrozumiałem na początku :wink: myślałem że to kodowanie w pracy po pracy.

Nah, właśnie cały pomysł polega na tym że można przyjść 9-17 :slight_smile:

Git! To ja się zapisuję na krzesło i kawałek blatu :slight_smile:
Pracuję ostatnio z domu więc taka odmiana mile widziana.
Tylko gdzie się mieści Rebased?

Ja się piszę, ale rozumiem, że siedzicie dłużej niż 17? Jak tak, to spróbuję wpaść w czwartek. Gdzie biuro?

Krzesło na pewno, kawałek blatu też powinien się znaleźć :slight_smile:

Uch, już poprawiłem pierwszego posta, dobre znalezisko.

Nie. Jak przystało na szanujących się programistów, nie pracujemy dłużej niż 7-8 godzin. Jeśli będziemy siedzieli w biurze dłużej, to tylko pod warunkiem piwa / ołpen-sorsów / itympodobnych :wink:

W tym tygodniu otwarty czwartek się nie odbędzie, od czwartku do niedzieli jesteśmy tutaj:

Zapraszamy za tydzień, 21. lipca :slight_smile:

Kogo się jutro możemy spodziewać? :smiley:

Jutro, jak w każdy czwartek, zapraszamy.
Grzebanie w open-source, nauka, własny projekt – możemy pomóc ze wszystkim. A tam gdzie nie możemy pomóc, możemy poflejmować :smiley:

W tym tygodniu otwarty czwartek odbędzie się w piątek, 19. sierpnia.
Oto dlaczego: http://whyday.org/

Zapraszamy wszystkich obecnych wtedy w Wawie programistów Ruby (no dobra, może nie wszystkich – tylko tych którzy mogą i chcą :wink: ) na cały dzień wspólnego hakowania.

[quote=Tomash]W tym tygodniu otwarty czwartek odbędzie się w piątek, 19. sierpnia.
Oto dlaczego: http://whyday.org/[/quote]
19 sierpnia to również dzień kiedy Biełka i Striełka zostały wystrzelone w kosmos 51 lat temu - nie zapominajmy o tym.