Petpetum.com - subskrypcja na karmę

Hej!

Wystartowaliśmy niedawno z https://PetPetum.com aplikacją do zamawiania karmy dla w modelu subskrypcyjnym. Rozkręcamy się powolutku, na razie mamy psie jedzenie (koty w przygotowaniu).

Technicznie to RoR 3.x, mongoDB i płatności rekurencyjne z http://Espago.com .
Biznesowo działamy w modelu dropshipingu i płatności cyklicznych

Jestem bardzo ciekawy Waszych wrażeń :smile:

Fajna nazwa, layout, bardzo łatwy w użyciu serwis.
Macie dobre ceny (w porównaniu z Allegro) na niektóre karmy (HappyDog, Applaws - nie sprawdzałem wszystkich :smile: ) poza Royal Canin (można znaleźć 15% taniej na Allegro). Zapewne są tacy dla, których liczy się taka wygoda. Gdybym karmił psa sztuczną karmą to zapewne skorzystałbym z tego serwisu, karmię Barfem więc nie ma potrzeby (chyba, że dodacie “świeże skrzydełka z kurczaka, szyjki indycze albo inne barfowe przysmaki” do oferty :grin: )

1 Like

Ciekawy pomysł i dobre wykonanie.
Czekam na kocie karmy (Royal Canin, bo takimi karmię bestie) i jak będą w lepszej lub zbliżonej cenie co allegro, to chętnie skorzystam. Chociaż tak naprawdę, jak się zamawia co 2-3 miesiące, to subskrypcja nie jest aż takim dużym ułatwieniem :wink:

1 Like

Dzięki Chłopaki za dobre słowa :slight_smile:

Co prawda mój pies niedawno umarł a kotu jedna dostawa felixów z zooplusa wystarcza na bardzo długo, więc raczej nie zostanę twoim klientem w najbliższej przyszłości, ale wielkie dzięki za zwrócenie mojej uwagi na espago.com. Chyba nareszcie znalazłem sensownego dostawcę płatności kartowych dla *Rage :smile:

“Zwrócenie uwagi”, lol. :wink: To chyba po to jest link do petpetum? (patrz awatary / zdjęcia na poszczególnych stronach)

Kto Wam robi wysyłkę?

W tej chwili robi to sama hurtownia.

Tak, rozumiem co to znaczy Dropshipping. Pytałem która hurtownia. :slight_smile:

Pytanie poniżej pasa, to raczej jest tajemnica handlowa. Poda nazwę hurtowni, a potem obudzi się z ręką w nocniku, bo ktoś przeczytał i wpadł na pomysł wejścia w ten “model biznesu”

Tajemnica handlowa? Co za nonsens - Na prawdę uważasz, że największą barierą wejścia w ten biznes jest znalezienie hurtowni? Wystarczy złożyć jedno zamówienie, żeby tę niesamowitą tajemnicę poznać.

Przez 3 lata handlowałem akcesoriami dla zwierząt w Internecie. Znam trochę ten rynek i znam wszystkie hurtownie z okolic Warszawy. Ciekawiło mnie, czy to może ktoś, kogo znam. Z drugiej strony autorzy w sumie nie są z Warszawy, więc pewnie hurtownia też nie (chociaż oczywiście w układzie w teorii może być skądkolwiek).

Strona niezła. Model całkiem fajny. Ja chcę jedzenie dla kota! W szczególności junior :slight_smile:

Z ciekawostek w tej branży ciekawie wygląda również http://animibox.pl (klon http://barkbox.com). Oba biznesy walczą z tym samym problemem - brakiem sensownego modelu płatności w subskrypcji w Polsce. O ile kartę ma pewnie każdy, to większość niestety przywykła do szybkich płatności przez pośredników…

Finał historii: http://mamstartup.pl/wywiad/7269/mielismy-miec-zarabiajacy-produkt-a-mamy-fajnego-wspolnika-petpetum-wszystko-czego-nie-wiedziales-o-porazce

sądząc po stronie projekt chyba nie wypalił :smiley: