Pierwszy DRUG

Ruszamy z DRUGami :wink:

Pierwsze spotkanie zaplanowaliśmy na wtorek 8 grudnia 2009 o godzinie 19:00.

Miejsce:
Chełmońskiego 12
Budynek P-6 sala 12.
Mapka

Osoby chętne do przeprowadzenia prezentacji proszone są o wstawianie swoich propozycji do tego tematu lub wysyłanie ich na mojego maila: .
Jeżeli chodzi o czas prezentacji to może Drogus się wypowie jak to jest na innych RUGach. Początkowo chciałem zrobić temat z Cells, ale michmin pewnie wie o nich więcej niż ja, więc zostawiam ten temat jemu :wink:

Po spotkaniu planujemy się przemieścić w jakieś “spokojniejsze” miejsce na złoty trunek. Moje propozycje to Tawerna lub Dziekanat- są stosunkowo blisko, trzeba kawałek podjechać tramwajem ale bez tragedii :wink: Ale oczywiście temat jest otwarty do dyskusji.

Nigdy nie patrzyłem na zegarek, ale wydaje mi się, że większość prezentacji to z 20-25 minut maksymalnie.

Możesz od razu moją dopisać: “Celerity, czyli testowanie w przeglądarce bez przeglądarki”

[quote=Martin_wroc]Ruszamy z DRUGami :wink:
Początkowo chciałem zrobić temat z Cells, ale michmin pewnie wie o nich więcej niż ja, więc zostawiam ten temat jemu ;)[/quote]
Myślę, że fajnie by było gdybyś Ty opowiedział o Cells. Ja opowiedziałbym o aktualnym stanie Rails3.0 i portowaniu pluginów do nowych railsów na podstawie doświadczeń z Cells3.

Tawerna jak najbardziej :wink:

Wszystkie spotkania planujecie we wtorki?

W najbliższym czasie raczej tak. Takie są możliwości Marcina i zorganizowania sali.

Szczerze mówiąc to wolałbym, żeby ktoś inny przygotował Cells, bo ja szczerze mówiąc je bardzo mało używałem i nie czuję się jeszcze na tyle silny w temacie. Mam inny nurtujący temat dotyczący kluczy obcych, który chcę przebadać. Jak coś ciekawego mi w teście wyjdzie to na pewno się tym z wami podzielę na spotkaniu.

Hm… odbędzie się jutro spo tkanie?

Właśnie chciałem napisać posta z przypomnieniem.

Spotkanie jak najbardziej się odbędzie. Przypomnijcie wszelkim znajomym rubiowcom (rubistom? :P) i wpadajcie :slight_smile:

Jeżeli ktoś mieszka w okolicach rynku, to możemy się umówić w okolicach 18:30 przy galerii dominikańskiej, stamtąd na chełmońskiego jedzie 4 i jakieś inne tramwaje, razem będzie łatwiej dotrzeć :wink:

Wszystko aktualne, sala zarezerwowana.

Dojazd:
Tramwaje: 1, 2, 4 i 10- przystanek Chełmońskiego
Autobusy: 145, 146 i E - przystanek Tramwajowa (trzeba przejsc lub przejechac jeden przystanek dalej)

Budynek (nr. P-6) jest na terenie Politechniki Wrocławskiej (Chełmońskiego 12).

Gdyby ktoś miał jakiś problem ze znalezieniem to mój numer kom to 796 22 44 49

I jak się pierwsze spotkanie udało? Ile osób przyszło? Ja akurat nie mogłem być… Mam czego żałować? :wink:

Zdecydowanie masz czego żałować :stuck_out_tongue:

Jak na pierwsze spotkanie frekwencja znakomita (ok. 10 osób). Po prezentacjach poszliśmy do dziekanatu, który bardzo fajną knajpą jest! (rozumiem, że dla większości to oczywista oczywistość, ale ja we Wrocławiu od niedawna jestem ;-). Ogólnie +1 i mam nadzieję, że nie skończy się na pierwszym razie.

Ja też mam nadzieję, że to nie było pierwsze i ostatnie spotkanie… Niestety nie dotarłem, może na przyszły raz przygotuję coś od siebie :wink:

Napisz najlepiej od razu o czym chciałbyś powiedzieć. Na następnym spoktaniu, ze względu na prośby uczestników ;-), będzie prawdopodobnie combo git + mercurial (ja o gicie, Paweł o mercurialu). Trzecią prezentację też się na pewno uda wcisnąć :wink: