Podziel się swoja wiedzą - napisz ebook

Poszukuję osób tworzących lub chcących tworzyć e-booki, screencasty itp. (również wersje mieszane) na tematy związane z szeroko pojętą informatyką (grafika komputerowa, obsługa komputera, programowanie, fotografia itd.)

Kursy/książki będą sprzedawane poprzez powstający portal do sprzedaży kursów.

W zamian oferuję 30%-50% od sprzedanego kursu w zależności od jego jakości (im lepszy tym większy procent dla Ciebie). Pozostała kwota będzie przeznaczana na program partnerski (do 50%). Zapewniam również marketing platformy oraz obsługę programu partnerskiego.

Cenę kursu ustalamy razem.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam do kontaktu. Jeśli masz konkretny pomysł, na który zamierzasz napisać kurs to:

  • podaj temat i zarys materiału (np. spis treści)
  • napisz czy potrafisz odpowiednio złożyć tekst (w przypadku e-booków)
  • czy jesteś w stanie dostarczyć “okładkę” (zdjęcie do produktu wyświetlanego na stronie)
  • ile czasu potrzebujesz na stworzenie gotowej wersji

Jeśli nie masz konkretnego pomysłu to napisz w jakiej dziedzinie się najlepiej czujesz, a spróbujemy razem wybrać temat.

Preferuję kontakt poprzez adres:
biuro[at]bitbrain.pl

Jakieś konkrety cyferkowe? Ile można zarobić przy jakim woluminie sprzedaży?
Bo na razie to dość mętnie brzmi, jakieś kwoty na program partnerski, zależność od “jakości”, mieszanie kursów z książkami w jednym zdaniu.

Przede wszystkim: czy platforma sprzedaży już istnieje? Jeżeli nie, to trzeba ją jeszcze będzie rozpromować, a w takim wypadku wydaje mi się, że łatwiej byłoby to zrobić samemu wśród ludzie ze środowiska rubiego.

Kurcze, mi od dłuższego czasu chodzi po głowie pomysł na taką platformę… no ale zwsze przekładam bo domenę problemu trzeba by znać od podszewki, czyli wydać przynajmniej 1 ebooka wcześniej :wink:

Przy okazji: sposób na darmowe wydanie własnej książki: radwan.pl.