Polecane serwery pod ror

Czesc, jakie serwery pod ror polecacie?
Zastanawiam sie nad digitalocean, czy to dobry wybor pod nieduza wewnatrzfirmowa aplikacje?

Ja mam na mydevil i nie narzekam :slight_smile:

Mam kilka aplikacji na digitalocean od roku i jestem zadowolony, jedyne co to naliczyli mi jakiś dziwny podatek 4 miesiące temu w wysokości 10$ ze ponoć zaległy. Dodatkowo w opcji 5$ (najmniejszej) gdy przekroczyłem przy generowaniu dużego pdfa limit RAMu to serwer się wieszał i trzeba go było restartować (dla wyższych planów nie było z tym problemu).
Poza tym same plusy :slight_smile:

Również korzystam z mydevil.net, fajne jest to że masz prosty Panel do zarządzania aplikacją, ale również dostęp do SSH więc możesz wszystko zrobić sam (porównując np. z linuxpl.com gdzie admini uruchomią aplikację, ale zawsze jest z tym sporo zabawy, bo wszystko trzeba załatwić mailowo). Mam też jedną aplikację na megiteam.pl, hosting jest bezsprzecznie super (nawet w przypadku najtańszego planu), ale to znacznie większa inwestycja niż dwa pozostałe.

Myślę, że digitalocean będzie super opcją jest przygotowany droplet specjalnie pod rails. Można wykorzystać kupony rabatowe i przetestować wszystko dobrze ale myślę, że będziesz zadowolony.

W linku opis popularnych hostingów pod Rails.

Bardzo chwalę sobie DigitalOcean ;-).

Ja polecę za to serwery VPS od OVH na SSD. Znacznie korzystniejszy przelicznik wydajności na każdą złotówkę. Niestety coś za coś- panel admina daje mniej możliwości i jest zdecydowanie mniej intuicyjny.