Polowanie na Ruby on Rails Ninja : TECHFORCE : KRAKÓW

Witam drogich entuzjastów Ruby on Rails,poszukujemy osoby chętnej do przejęcia steru nad jednym z naszych Projektów : http://pulsatehq.com/ :slight_smile: Jeżeli jesteście zainteresowani pracą w Naszym gronie (techforce: Kraków : ul. Krupnicza 3 ) to zachęcam do kontaktu ze mną : HR MANAGER : Anna Maria Pociask : pociask@webdev.ie lub Skype : webspirit007

Czekamy na Was !

Myślę, że podanie widełek finansowych mogłoby podnieść ilość zgłoszeń 3-4 krotnie :slight_smile:

sbl: już gdzieś widziałem to ogłoszenie z widełkami: 3-4k PLN netto

Michale, inna wersja tego ogłoszenia jest kilka tematów poniżej (odpowiedź po >2 miesiącach na pytanie forumowicza). Chodzi tylko i wyłącznie o promocję dobrych praktyk rekrutacyjnych :slight_smile:

Nie chodzi o żadną promocję dobrych praktyk a o fakt że rekrutacja na Ruby on Rails została wstrzymana z racji znalezienia odpowiedniej ilości programistów. Od wczoraj rekrutacja wróciła pełną parą, więc i tu się pojawiłam. Pozdrawiam miłych Panów. Anna Maria Pociask

“Promocja dobrych praktyk” odnosi się do podawania widełek, a nie powtórzenia ogłoszenia :wink:

Moze poprostu nie ma sie czym chwalic i z tego wzgledu nie wklejaja “widelek”?

A może po prostu przestańcie dociekać i zauważcie że nie raz wspominałam o widełkach finansowych.
Jeżeli macie jakieś pytania, bądź uwagi co do moich ogłoszeń to walcie śmiało pod : pociask@webdev.ie albo skype: webspirit007. Bedziemy mogli nawiązać rozmowę omijając anonimowe 'nick names ; Hitsu, sledzias,meek, sbl :slight_smile:

Do której godziny można dzwonić na Skype?

do 17 :slight_smile:

Jestem w pracy do tej godziny. Można w takim razie prosić o numer telefonu lub o sam telefon? : )

882 978 992 :slight_smile: do usłyszenia