Pomysł na hackaton (ok 10h)

Hej,
mamy w firmie hackaton, i zastanawiam się co można stworzyć przez 10h, może ktoś ma jakiś pomysł? Myślałem między innymi o adminie webowym wizualizującym migracje.

Planning poker dla Pivotal Trackera. Logujesz się tokenem, ściąga listę tasków z danego projektu które nie są wyestymowane. Każdy z estymujących daje swoją ocenę. Kiedy oceny są zgodne, estymacja ticketa jest zapisywana spowrotem do Pivotala via API.

Coś w stylu “bit/hex age” - one page website dla geeków, który podaje twój wiek w bitach (liczbę dni/tygodni/sekund zależy jak to wyjdzie) oraz liczbę jednostek do najbliższej “okrągłej daty bita/hex age”: 2^13 lub 0x4000. Coś w ten deseń.
Może też do takich w stylu 0xCAFE 0xABCD. Pomysły można mnożyć. +powiadomienia, +integracja z FB, Jakby z pomysłem zrobić to może niezły hype nakręcić :wink:

Integracja z FB mogłaby być dobrą propozycją. Powiadomienia… ja jakoś za tym nie przepadam.

Tak w ogóle, witam wszystkich karol jestem :slight_smile:

myślę że fb nie jest zbyt ciekawym pomysłem.

zrób blogaska w rails4…trolololo :slight_smile:

Ogólnie to pomysł z wizualizacją migracji jest niezły - rozumiem że “wyklikiwanie” kolejnych migracji także w cenie? Jeżeli rzeczywiście stworzyłbyś coś rozbudowanego (symulowanie migracji, powiązania kluczy, :through itp.) to z tego całkiem niezły gem mógłby być :slight_smile: