[Positionly / Wrocław] Junior RoR Developer (2000-3500pln net/month)

Heeeej!

Mamy pracę dla młodszego programisty ror we Wrocku, gdzie otwieramy właśnie nowe biuro R&D!

Jeśli jara Cię programowanie, masz w sobie trochę miłości do Rubiego i chcesz rozwijać się w tym kierunku to zapraszamy do nas!:slight_smile:

Kim jesteśmy? Start-up’em z międzynarodowymi sukcesami na koncie. Tworzymy oprogramowanie do monitorowania pozycji stron w wyszukiwarkach internetowych. Nasz team to gromada młodych, zróżnicowanych ludzi.

Czego możesz się u nas spodziewać? Kodowania od pierwszego dnia. To na pewno.

Jeśli zdecydujesz się z nami pracować możesz liczyć na zdobycie dużej ilości wiedzy i fajnego doświadczenia. Od początku będziesz współpracował z doświadczonym seniorem, który będzie Ci służył radą i pomocą.

Główne technologie z jakich korzystamy:

  • ruby 2.x
  • rails 4.x
  • postgresql
  • redis
  • resque
  • sidekiq
  • git
  • elasticsearch
  • mongodb
  • codeship (CI&CD)

Oczywiście jako junior nie musisz znać ich wszystkich :wink:

Szczegóły stanowiska znajdziesz tutaj.

Aplikować możesz poprzez formularz w powyższym ogłoszeniu, lub na adres mailowy: weronika@positionly.com.

Widły jak w topicu: 2000 - 3500 netto/msc.

To ja sobie jeszcze pozwolę na komentarz ;).

Składamy nowy zespół R&D we Wrocławiu - obok zespołu który obecnie istnieje w Warszawie (HQ), na tym etapie szukamy ludzi zorientowanych na backend, którzy chcą się uczyć i rozwijać produkt na który mogą mieć realny wpływ.

Dołączając do nas możesz liczyć na bezpośrednie wsparcie bardziej doświadczonego developera (na miejscu) jak i oczywiście reszty świetnych ludzi w Wawie (do komunikacji używamy Slacka, Skype’a, Hangouts etc.). Wszystkich będziesz miał/a możliwość poznać podczas pierwszego tygodnia pracy :).

Można więcej szczegółów na temat czego oczekujecie od juniora? Albo może jest opcja najpierw sprawdzić się jako intern?

Hej! Ogólne wymagania widnieją w ogłoszeniu, więc jeśli ogarniasz podstawy Ruby/Rails, orientujesz się w podstawach protokołu http (sesja, ciastko, request etc.), baza danych nie jest dla Ciebie czarną skrzynką i przede wszystkim (!) - chcesz się uczyć nowych rzeczy - po prostu wyślij swoje CV. Nie musisz mieć komercyjnego doświadczenia, ale fajnie by było gdybyś dołączył link do swojego profilu na githubie/czymkolwiek (chodzi o jakieś próbki kodu - zawsze mile widziane :smile: ).

Hej hej, cały czas prowadzimy pierwszy etap rekrutacji, gorąco zachęcamy do aplikowania!:slight_smile:

Hej, Czy oferta jest nadal aktualna?

Cześć Marcin! Tak! Cały czas szukamy drugiego Juniora do naszego biura we Wrocławiu. Zachęcam do aplikowania:)

W ubiegłym tyg. wysłałem CV’kę, być może muszę się jeszcze uzbroić w cierpliwość :slight_smile:

Marcin Słowiński? Tak, rzeczywiście dostaliśmy Twoją aplikację. Workable, narzędzie rekrutacyjne z którego korzystamy, generuje maila z informacją o przyjęciu aplikacji w związku z tym kolejny kontakt z naszej strony następuje dopiero w momencie zainteresowania kandydatem. Niestety Twoje oczekiwania finansowe są dla nas zbyt wygórowane. Zamieściliśmy widełki w ogłoszeniu.

Rozumiem. Oczywiście kwestie finansowe, to zawsze wypadkowa tego, co obie strony mają do zaoferowania. Jeśli uznacie, że mimo wszystko warto ze mną porozmawiać, zachęcam do kontaktu.