Poszukiwany dobroduszny mentor/ osoby uczące się Rails

Hej! Szukam towarzyszy w boju nauki Rails i jakiegoś ‘bardziej doświadczonego mentora’ , który chciałby pomóc przyszłym juniorom.

Skończyłem Rails Development na Treehouse i teraz działam na kursach z Udemy, tutorialu Hartl’a i Odin Project.

Mam zaczęte dwa projekty: klony Basecampa i Instagrama, ale w obydwu przypadkach utknąłem z niedziałającym kodem i potrzebuje kogoś mądrego - wiem, instnieje coś takiego jak stackoverflow, ale chciałbym, żeby ktoś mi to spokojnie wytłumaczył.

Fajnie byłoby mieć jakiś znajomych uczących się, którzy mogliby siebie wspierać. Oraz kogoś z doświadczeniem do pomocy i wskazania drogi do tajemnej wiedzy.
W końcu po to jest ta grupa - co nie? :wink:

Wesołych Świąt i powodzenia w nauce!

Wrzucaj tutaj, zawsze ktoś pomoże. :wink:

Za rzeczy o które prosisz niestety się płaci. Proponuję poszukać korepetytora na e-korepetycje.pl albo uczyć się samemu.
Railsy są tak dojrzałą technologią, że praktycznie w internecie mozesz znaleźć odpowiedź na każde pytanie. Szukasz, czytasz i uczysz się.

Hej, na dobrodusznych mentorów bym nie liczył. Ci ludzie, którzy już pracują mają swoje projekty i nikt niestety nie będzie poświęcał Ci czasu.

Możemy się wspierać! Pomysł dobry! Wyślij mi wiadomość prywatną, możemy być w kontakcie.

1 Like

Cześć, odezwij się na kajcyk@gmail.com też dopiero zaczynam przygodę.