Poszukuje wspólników do projektu (RoR, 5h na mc + wkład pieniężny). Praca zdalna

Poszukuje wspólników do projektu (RoR, 5h na mc + wkład pieniężny). Praca zdalna.

Podstawowym produktem spółki ma być produkt fizyczny ze sprzedażą w modelu abonamentowym. Pieniądze będą przeznaczone na drobne prace projektowe (nie programistyczne), produkcję i budowanie kanałów sprzedaży. Produkt stosunkowo łatwo sprzedać, jest efekt “wow”. Są już osoby zainteresowane kupnem takiego produktu. Tu potrzebny jest Twój wkład pieniężny (min. 20 000 zł). Jest realna szansa na dużą stopę zwrotu (powyżej 100%) i w efekcie dochód pasywny.

Elementem dodatkowym ma być strona internetowa.

Ten temat nie jest bardzo pilny więc wystarczy poświęcić 5h w miesiącu. Docelowo te prace byłby płatne i finansowane przez produkt główny.

Lista ogłoszeń + wizualizacja na mapie. Po kliknięciu w ogłoszenie przechodzimy do opisu z możliwością wysyłki wiadomości na email. Menu z możliwością dodania nowej oferty. Panel logowania dla admina (lista wszystkich ogłoszeń, zatwierdzanie / wycofanie ogłoszeń). Panel logowania dla osoby dodającej ogłoszenie (lista ogłoszeń/edycja ogłoszenia, wycofanie ogłoszenia).

Proszę o wiadomość na priv.

Na pewno pytanie padnie wielokrotnie, więc napisze to tutaj.
Mógłbyś napisać coś więcej o sobie, jakie masz doświadczenie i co wnosisz do projektu ?

1 Like

Czesc,

Jestem zainteresowany inwestycją, ew opłaceniem programisty. Podeślij jakąś klauzulę o tajności i opisz co to ma być i jakąś kalkulację, planowany zwrot. Prześlij proszę na info@rubycom .com swojego maila to odpowiem z priva.

Pozdrawiam
Bartek