[Poznań] Poznań Ruby User Group - spotkanie 1

Cześć,

od jakiegoś czasu w głowach paru fanów Rubiego w Poznaniu rodził się pomysł stworzenia lokalnej Ruby User Group. Od myśli do słowa, od słowa do czynu, niedługo startujemy - póki co uboga w treść jak i layout strona http://prug.pl zawiera jedynie informacje o najbliższym spotkaniu, mamy jednak nadzieję, że już niedługo będzie tam dużo więcej.

Tak więc zapraszamy wszystkich, którzy mogą się zjawić w Poznaniu:
24 marca, godzina 19:00
ul. Woźna 9c/2 - na domofonie “Humanway” (wejście od dziedzińca między ul. Woźną i Wielką, naprzeciwko wejścia do kawiarni Gołębnik)

Mamy zamiar spotykać się w każdy 4-ty czwartek miesiąca. Jak wyjdzie - zależy od zainteresowania i frekwencji, a więc przede wszystkim od Was. Jeszcze raz zapraszamy :slight_smile:

Mile widziane osoby chętnie do zaprezentowania jakiegoś tematu - odezwijcie się na priv.

Powodzenia w rozkręcaniu nowej grupy.

Świetnie, że coś zaczyna się dziać, ostatnio ostro chodziło mi to po głowie…

IMHO: 17:00 to trochę wczesna pora dla ciężko pracujących startupowców :slight_smile:

Z doświadczenia polecam zmienić godzinę na przynajmniej 19 :slight_smile: Dobry pomysł z kolejną lokalną grupą !

Grześ zapomniał napisać, że zapewnione są 2 skrzynki złocistego napoju :slight_smile:

@iktorn - nie ma to jak dobry motywator :smiley:
Mam nadzieję, że nie zapomnę wpaść (niezależnie od ilości złocistego napoju).

Super! Świetny pomysł. Mam pytanie: czy jest jakiś plan spotkania/agenda?
Czy widzicie to jako zupełnie nieformalne i luźne zebranie poznańskich fanów Ruby (on Rails)?

Mamy 3 prezentacje w zanadrzu - wiecej szczegółów soon. Polecam kliknąć like tutaj:

PS: Gdzie się spotykamy:

Zgodnie z sugestiami zmieniliśmy godzinę spotkania na 19:00 :slight_smile:

kurcze fajnie, że coś się dzieje w Poznaniu - na najbliższe spotkanie niestety nie dotrę, ale na następne mam nadzieję się załapać :slight_smile: Dawajcie tutaj znać bo ‘nie mam fejsbuka’ :slight_smile:

Data najbliższego spotkania zawsze jest dostępna na stronie http://prug.pl - tutaj na forum też wrzucam informację, postaram się to robić parę dni wcześniej :slight_smile: