Praca w firmie Adtaily

Witam :slight_smile: Mam do was pytanie odnośnie tego ogłoszenia http://www.adtaily.pl/o-nas/praca/ruby-on-rails-developer/. Oczywiście mowa o stanowisku Junior. Ich wymagania to:

Masz podstawy teoretyczne dotyczące:

Programowania (algorytmy, struktury danych)
Relacyjnych baz danych
Technologii webowych (HTML, JavaScript)
Oraz

Umiesz, lubisz i chcesz programować
Masz niewielkie doświadczenie w wyżej wymienionych technologiach
Chcesz aktywnie uczyć się i zgłębiać wiedzę o nowych technologiach
Znasz podstawy programowania w Ruby, Rails lub w podobnych technologiach
Chcesz efektywnie czerpać wiedzę od innych członków zespołu
Lubisz rozwiązywać problemy

Mam taki problem bo według mnie na to stanowisko wystarczą tylko chęci :smiley: z drugiej strony było by to mega głupie. Podpowiedzcie coś. Tzn. na jakim poziomie powinienem być żeby aplikować na to stanowisko. Co powinienem umieć. Jak powinien wyglądać mój github (bitbucket).

Aplikując na stanowisko prosimy o padanie linku do swojego konta na GitHub lub przesłanie przykładowego kodu w Ruby oraz informację skąd dowiedziałeś/aś się o pracy w AdTaily.

Co według was było by dobrym kodem do przedstawienia? :slight_smile:
Może ktoś z was aplikował i po prostu wie? I nawet tam pracuje? :smile: Czekam na podpowiedzi :slight_smile: z góry dziękuje :]

77 wyświetleń i nikt nic nie napisze? :slight_smile: noo Panowie (i Panie) napiszcie chociaż co myślicie jak nie mieliście styczności z tą firmą :]

Najlepiej jak napiszesz bezpośrednio do rekrutera.

1 Like

no właśnie napisałem. a on odesłał mnie do strony - innej ale na której jest napisane dokładnie to samo co na tej tylko po ang xD a on nazwał to szczegółami xD

Omg.

Bo to są szczegóły. Jeśli nie rozumiesz pojęcia “podstawy teoretyczne” to daj sobie spokój. Nikt nie napisze Ci co dokładnie masz umieć z każdego języka/dziedziny, bo to po prostu strata czasu.

dlaczego mam sobie niby dać spokój? Jako nowy w tym języku chyba mam prawo pytać. Dlatego też pytam tutaj bo na tym to forum polega. Jeżeli uważasz że odpowiedź na to pytanie jest stratą czasu to po prostu nie odpowiadaj. Tak działa forum.

Nie żebym miał pretensje o tą odpowiedź bo pewnie masz racje z tymi podstawami teoretycznymi. Ale po prostu próbuje się dowiedzieć co jest podstawami teoretycznymi w tym jezyku :stuck_out_tongue_winking_eye:

zerknij jeszcze na:

http://forum.rubyonrails.pl/t/rozmowa-o-prace-ror-o-co-bys-zapytal

@dominik23213, jako, że w AdTaily jestem jedną z osób odpowiedzialnych za rekrutację to postaram Ci się wyjaśnić co za tymi wymaganiami się kryje. Nie jest prawdą, że na to stanowisko wystarczą tylko chęci. Same chęci przecież nie powodują, że “umiesz, lubisz i chcesz programować” albo "masz podstawy teoretyczne dotyczące programowania (algorytmy, struktury danych). Prawda?:slight_smile:

W praktyce do tej pory zatrudnialiśmy juniorów, którzy:

  • nie znali prawie w ogóle rubiego/railsów, ale byli na prawdę bystrzy (chociaż takie osoby często zaczynały od praktyk)
  • albo mają solidne podstawy programowania (np. ze studiów, ale nie jest to wymaganiem), natomiast nie mają praktycznego doświadczenia

no wiedziałem że w końcu ktoś odpowie :wink: dzięki za dwa powyższe posty :wink: Radarek pozwolisz że odezwe się do Ciebie na priva :wink:

Pozwalam :wink:

1 Like

poszło dłuższą chwile temu :wink: nie zapomnij o mnie :stuck_out_tongue_winking_eye: