Praktyki w Trójmieście

Witam,
Jestem młodym i ambitnym studentem Informatyki Stosowanej na Politechnice Gdańskiej. Pasjonuję się programowaniem od około 4 lat i mimo, że dopiero rozpoczynam drugi rok studiów, myślę, że posiadam wystarczający background, aby rozpocząć praktyki. W czasie samodzielnej nauki “liznąłem” wielu technologii (w tym technologie webowe: PHP 4 i 5, HTML 4, XHTML, CSS 2) i języków programowania a także poznałem podstawy inżynierii oprogramowania. Chciałbym rozpocząć praktyki (płatne bądź nie) jako programista RoR na terenie Trójmiasta. Technologią tą interesuję się intensywnie od 2 miesięcy i chciałbym nabyć doświadczenie pod okiem wytrawnych programistów. CV prześlę na prośbę zainteresowanych osób.

Kontakt:
e-mail: mateusz.zielinski@poczta.pl
tel: 725287492

P.S. Będę bardzo wdzięczny za informacje na temat firm poszukujących praktykantów RoR na terenie Trójmiasta.

Ogólnie firm RoR w trójmieście jest mało. No ale może będziesz miął farta i jednak ktoś się trafi.

Warto sprobować do morizona moze maja miejsce dla kogos.

Osoby zainteresowane pracą proszę o kontakt:

Programista Ruby on Rails

Forma zatrudnienia: umowa o pracę,
Rodzaj pracy: stała,
Miejsce pracy: Gdańsk,

Wymagania:
• PHP, Javascript, Json, Websockets,
• Ruby -> Rails, Sinatra, Resque, Rspec / Cucumber,
• Bazy danych: Mongodb, Mysql, Redis, Memcached,
• Język angielski i\lub niemiecki na poziomie minimum dobrym,

Prosimy o zaznaczenie w CV (w języku angielskim/niemieckim) poziomu obsługi wymienionych powyżej zagadnień.
Nie oczekujemy dużego doświadczenia, ale istotny jest dla nas zapał do pracy i zaangażowanie.

Oferty proszę kierować na adres:
Marcin Gromke
mgromke@mrg-projekt.pl