[Primate - praca zdalna - 5000 - 8000zl] Programista Ruby/JS

Primate jest małą, rozwijającą się firmą z siedzibą w centrum Edynburga. Działamy od niespełna dwóch lat, ale zainteresowanie jakie wzbudza nasza praca powoduje, że stajemy przed coraz ciekawszymi wyzwaniami.

Obecnie poszukujemy programisty Ruby/JS do pomocy przy całkowicie świeżym projekcie. Jeżeli solidność i dbałość o szczegóły jest twoja mocną stroną i chciałabyś/chciałbyś wziąć z nami udział w tej ekscytującej przygodzie, proszę o kontakt.

Projekt jest nowatorską inicjatywą o profilu artystycznym i realizowany jest przy udziale Creative Scotland - przyrządowej agencji zajmującej się promocją i wsparciem dla nowatorskich projektów związanych ze sztuką (nie jest to kolejna aplikacja związana bezpośrednio z muzyką).

Pierwsza runda inwestycji przewiduje prace developerskie przez 6 miesięcy, więc taki byłby wstępny czas trwania kontraktu, ale liczymy na dłuższą współpracę zarówno z klientem, jak i osobą z którą nawiążemy współpracę.
Prace przygotowawcze już się rozpoczęły, ale początek programowania zaczynamy w ostatnich tygodniach marca.

Jest to idealna oferta dla osoby znającej RoR i próbującej swoich sił w JS lub osoby która zna doskonale technologie JS i szuka projektu RoR, żeby zwiększyć swoje umiejętności.

Wymagamy:

  • znajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym (komunikacja w zespole)
  • solidności
  • podstawowej znajomości Ruby i RoR
  • znajomości jasmine, backbone i coffeescript
  • uwielbienia dla TDD i BDD
  • doświadczenia lub zainteresowania możliwościami HTML5

Oferujemy:

  • elastyczne godziny
  • prace w małym, doświadczonym zespole
  • rozważne zarządzanie projektem gwarantujące minimum stresu
  • dobry balans zadań prostych i czasochłonnych oraz zadań trudnych więc również czasochłonnych :wink:

Jeżeli twój własny start-up nie może być dłużej finansowany z pieniędzy rodziny i potrzebujesz zastrzyku gotówki. Jeśli codzienne przychodzenie do biura powoduje, że masz mdłości. Jeśli z jakiegokolwiek innego powodu wydaje Ci się, że praca z domu, kawiarni lub parku jest lepsza od tego co robisz teraz, proszę skontaktuj się z nami.
Oferujemy w zależności od doświadczenia i postępów w pracy zarobki między 5000 a 8000 PLN.
Proces rekrutacji będzie przewidywał 3-4 dniowy płatny okres próbny.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailem na bart@primate.co.uk.
Bardzo proszę o załączenie kilku słów o swoim doświadczeniu i motywacji. Ze wszystkimi będziemy kontaktować się na bieżąco i umawiać się na krótkie rozmowy.