Programista Ruby praca zdalna


#1

Oferujemy pracę programistom Ruby oraz Ruby on Rails, którzy chcieliby dołączyć do prężnie działającego zespołu. Gwarantujemy przyjacielską atmosferę, udział w różnorodnych, ciekawych projektach a także możliwość pogłębienia wiedzy i zdobycie doświadczenia.

Jesteśmy firmą działającą efektywnie na rynku polskim, posiadamy również wielu zagranicznych klientów. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, cenimy sobie jednak możliwość pracy zdalnej. Nasz zespół stale się powiększa, a my nieustająco się rozwijamy.

Nie znajdziesz u nas korporacyjnej atmosfery i białych kołnierzyków. Jesteśmy software housem tworzonym przez ludzi z pasją, dla których programowanie to nie tylko praca. Wspieramy się nawzajem, uczymy, a także wspólnie tworzymy naszą markę. Oczekujemy rzetelnej pracy, terminowości, umiejętności pracy w zespole i poczucia humoru :slight_smile:

Jeśli chcesz stać się częścią naszej załogi zapraszamy do współpracy.

Oferujemy
➤ atrakcyjne zarobki adekwatne do nakładu pracy
➤ współpracę B2B
➤ udział w zróżnicowanych projektach
➤ przyjazną, startupową, swobodną atmosferę
➤ wsparcie doświadczonych developerów

Oczekujemy
➤ minimum 1,5 roku doświadczenia w programowaniu Ruby
➤ bardzo dobrej znajomości Ruby on Rails oraz Ruby
➤ znajomości PostgreSQL, MySQL
➤ znajomości JS, Coffestcript

➤ doświadczenia z GIT
➤ znajomości React.js
➤ Bootstrap, CSS (SCSS), html (slim)
➤ znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej oraz prowadzenie konwersacji z klientami obcojęzycznymi
➤ odpowiedzialności, rzetelności, terminowości, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kontakt@giraffestudio.plW wiadomości powinno znaleźć się CV wraz z linkiem do profilu kandydata na githubie oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych.