Promka na hosting myDevil

Na myDevil do 2 stycznia trwa promocja -40% na usługi dla nowych i przedłużających użytkowników (hosting i VPN).

Z kodem NJZGZFA579 (mój kod polecenia) wpisanym podczas zakupu, dostaje się dodatkowo -20% od ceny.
Łączy się z promocjami razem dając -52%. W zamian ja także dostaje 20% z ceny.

Przykładowo za 20GB ssd i nielimitowany transfer płaci się 36zł za pół roku.

Hosting polecam do portfolio i hobbystycznych stronek, bo do tego sam go używam. Jak w zastosowaniach profesjonalnych to nie wiem.

Jeśli takie posty są zabronione, to proszę o usunięcie, aczkolwiek jakiemuś początkującemu może się przydać żeby poznać tajniki stawiania aplikacji na produkcji, jednocześnie nie wydając masy pieniędzy.

Czy ktoś z tuobecnych jakiś feedback dot. tego hostingu jest w stanie udzielić ?;]

Zależy co Ciebie interesuje, ale myślę że na kilka pytań może uda mi się odpowiedzieć :stuck_out_tongue:

(nie jestem ich pracownikiem czy coś)

Ja korzystam. Chodzi bez problemu, zasobów do moich potrzeb nie wykorzystuję nawet w 10% (w sensie że mam małe potrzeby, więc tu się nie wypowiem, ale wszystko śmiga). Wypowiadam się, bo muszę ich pochwalić - odpisują o każdej porze - ja z supportem pisałem między 23, a 3 w nocy, na każdego maila dostałem odpowiedź po maks 20 minutach. Jak na razie polecam, ale to mój pierwszy hosting RoR, więc to mówię jako laik : ).

1 Like