Promocja Rails Book Bundle

Cześć, na stronie http://www.railsbookbundle.com/ jest obecnie promocja na zakup następujących książek:

Fearless Refactoring
Trailblazer
Rails as she is spoke
Growing rails applications in practice
Rails TDD video class
Modular Rails
Unfuck a monorail for great justice
Frontend friendly Rails

Cały zestaw w promocji kosztuje 199 USD, promocja trwa do piątku. Chętnie poznałbym opinie odnośnie opłacalności i jakości danych pozycji. Mnie najbardziej zaciekawił Fearless Refactoring i Frontend Friendly Rails. Ktoś może czytał, poleca, nie poleca? :slight_smile:

przedłużyli jeszcze tę promocję do końca dnia dzisiejszego jakbyś był zainteresowany :wink: ogólnie jeśli dysponujesz funduszami to myślę, że będą to dobrze wydane pieniądze, ale z kolei nikt Ci nie gwarantuje, że skorzystasz z całości materiałów. Dla mnie np. Traiblazer to jest po prostu kolejna warstwa położona na Rails, co samo w sobie jest już według mnie nie do końca najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo mając na uwadze fakt, że posiadam już 2 pozycje z tej listy to nie zdecydowałem się osobiście na zakup tego zestawu, ale obstawiam, że coś z tej paczki jeszcze kupię :slight_smile:

jeśli chodzi o Fearless Refactoring to jak najbardziej polecam. Growing Rails applications in practice też dobra jak na swoją cenę (15$ za pdf) :slight_smile: