Pytanie o staż

Witajcie,

Tak jak w tytule poszukuję stażu. Najlepiej na terenie Krakowa, ale rozważam też inne opcje.

Postanowiłem tutaj napisać o tym, ponieważ liczę na to, że ktoś może wiedzieć o otwartym naborze do programu stażowego w jakieś firmie. Bezpośrednio kontaktowałem się z firmami z pytaniem o staż, ale niestety na tą chwilę nie prowadzą naboru.
Jeśli ktoś ma jakieś informacje to bardzo proszę o kontakt priv. Chętnie prześle moje CV, linka do Githuba etc.

Programuje od roku, początkowo w Pythonie, natomiast od dłuższego czasu pracuje w Rubym. Samodzielnie starałem się opanować podstawy. Dzisiaj całkowicie mnie to pochłonęło, chociaż odnoszę wrażenie, że im więcej się uczę i poznaje nowe rzeczy, tym mniej wiem. Przerabiam wiele kursów, tutoriali, czytam blogi etc. Zdecydowałem się również na kurs stacjonarny, który trwał niespełna 5 miesięcy.

Technologie z jakimi się zapoznałem to: Ruby, Ruby on Rails, Git, HTML/CSS, Postgresql, Java Script.
W aplikacjach używałem kilka podstawowych gemów: devise, kaminari, pundit, ransack, letter_opener, statesman etc.
Biorę udział w lokalnych praktykach, meetupach, na których są poruszane tematy: wdrażanie dobrych praktyk(refactoring), zadania w tle(sidekiq) integracja z google, testy aplikacji Rspec itp.

Chciałbym się teraz skupić na opanowaniu testów i ugruntowaniu wiedzy pod okiem mentora oraz rozwoju umiejętności. Również zależy mi na wiedzy z zakresu samej metodologii pracy.
Jeśli chodzi o dostępność to dysponuje pełnym czasem.

Pozdrawiam wszytkich

Hej, podeślij CV na badura.sebastian@gmail.com