[Ragnarson/zdalnie] Ruby Developer

Chcemy powiększyć zespół utrzymując wysoką jakość kodu, dlatego szukamy doświadczonych programistek i programistów.

Dołącz do nas jeśli:

  • dobrze znasz Ruby,
  • posługujesz się płynnie językiem angielskim,
  • potrafisz otwarcie wyrażać swoje potrzeby i opinie,
  • umiesz zarządzać własnym czasem,
  • chcesz się ciągle uczyć i rozwijać kulturę zespołu.

W zamian dostaniesz:

  • stawkę pomiędzy 40zł/h a 80zł/h netto przy własnej działalności gospodarczej,
  • możliwość pracy z dowolnego miejsca i w dowolnych godzinach lub biura w Łodzi i Sopocie,
  • możliwość pełnego wpływu na to jak wygląda praca i firma - Ragnarson jest otwarty wewnątrz - masz pełen wgląd w sposób poszukiwania klientów, ich wybór i stawki.

Specjalizujemy się w pracy dla zachodnich startupów w ich początkowym okresie rozwoju. Oznacza to możliwość stworzenia nowego produktu od podstaw i swobodę w doborze odpowiedniej technologii do projektu.

Korzystamy z takich narzędzi jak PostgreSQL, MongoDB, Redis, Elasticsearch czy AngularJS. Używamy Railsów ale jeżeli zachodzi taka potrzeba to chętnie sięgamy po Sinatrę i Goliath. Komunikujemy się przy pomocy Basecampa, Campfire i Google Hangouts.

Współpracujemy z ludźmi odpowiedzialnymi za Shelly Cloud, najszybszą platformę dla programistów Ruby, która hostuje między innymi to forum czy Rails Assets.

Zgłoszenia wraz z CV i próbką kodu testowego (link do GitHub lub Gist) proszę wysyłać na recruitment@ragnarson.com.

5 Likes

This topic is now pinned. It will appear at the top of its category until it is either unpinned by a moderator, or the Clear Pin button is pressed.

Podbijam ogłoszenie!

Poszukujemy zdolnych i ambitnych programistów Ruby i JavaScript.
Praca zdalna, z możliwością korzystania z naszych biur w Łodzi i w Sopocie. Umowa o dzieło lub własna działalność. Stawka 40-80zł/h, w zależności od doświadczenia i posiadanych umiejętności. Elastyczne godziny, bezpośredni kontakt z klientem. Praca w oparciu o metodykę Agile Scrum.

Jeżeli zależy Ci na ciągłym rozwoju, stawianiu sobie codziennych wyzwań, pracy w zgranym zespole, dzieleniu się swoją wiedzą i umiejętnościami, decydowaniu o tym, co dzieje się w firmie oraz z kim, kiedy i jak chcesz pracować, zgłoś się do nas.

UWAGA! Nowy adres e-mail: jobs@ragnarson.com
(prosimy o przesłanie CV wraz z próbką kodu - może być link do GitHub)

3 Likes