Rails Girls Wrocław [24-25.05.2014, siedziba Google Wrocław]

Cześć,

**W terminie 24 - 25 maja we wrocławskiej siedzibie Google odbędzie się Rails Girls - szkolenie z tworzenia aplikacji w technologii Ruby on Rails skierowane wyłącznie do kobiet. Panie pod okiem trenerów - doświadczonych programistek i programistów - będą miały okazję poznać tajniki programowania zaczynając od podstaw.

Zapraszamy wszystkie chętne kandydatki, oprócz dużej dawki wiedzy, gwarantowane są także świetna atmosfera i dobra zabawa.

Zarejestrować można się do 11 maja za pomocą formularza, który znajduje się na stronie: www.railsgirls.com/wroclaw**

Czym jest Rails Grils?

Rails Girls to międzynarodowa społeczność. Dzielimy się swoim doświadczeniem i pasją do IT
z kobietami na całym świecie. Szczególną uwagę poświęcamy programowaniu w Ruby - organizujemy bezpłatne warsztaty, z których pierwsze odbyły się w 2010 roku w Finlandii. Pomysł został przyjęty bardzo entuzjastycznie i błyskawicznie zorganizowano kolejne edycje. Dotychczas byliśmy już w ponad 50 miastach, a kolejne 30 warsztatów jest planowanych do grudnia 2014, m.in.: w Szanghaju, Singapurze, Tallinie, Helsinkach, Krakowie, Warszawie i wielu innych miastach. Tymczasem już po raz drugi czas na Wrocław!

Jak przebiega event?

Dwudniowe warsztaty mają na celu nie tylko teoretyczne zapoznanie uczestniczek z Ruby. Chcemy, aby każdy zespół stworzył w kilkanaście godzin własną aplikację. Wsparcia w tym procesie udzielają trenerzy – na co dzień osoby ściśle związane z branżą IT, które swoją pasją i doświadczeniem chcą podzielić się z innymi. W programie znajdują się również wystąpienia zaproszonych gości.

Po więcej informacji zapraszamy na:
www.railsgirls.com/wroclaw

Do zobaczenia! :slight_smile:
Zespół organizacyjny Rails Girls

Cześć Ola, super! :slight_smile: Czy macie już zestaw trenerów/trenerek?

Cześć, tak, mamy już komplet :-). Ale fajnie jakbyś podesłała nam kontakt do siebie na przyszłość.

Ola

Mój adres mejlowy powinien być widoczny w moim profilu. Mieszkam teraz w Berlinie, ale nie przeszkodziło mi to coachować raz w Warszawie. :smile: