Railscamp.pl

Jutro upływa termin rejestracji. Kto jedzie?

Jakbym więcej wiedział to bym może i chętnie pojechał. Strona niestety nie mówi zbyt wiele na temat samej imprezy:

No w sumie fajnie, ale to nie jest trochę wewnętrzna ale otwarta impreza integracyjna Lunar Logic? Nie to żebym miał coś przeciwko, ale brakuje informacji o programie a dla samego połażenia po górach i pogadania ze znajomymi/nieznajomymi nie chce mi się tak dalego jechać :(.

Wpadnijcie, pogadamy o skalowaniu i Node.js :wink:

Z racji tego że organizuje ją Applicake, a info o LLP nie ma nigdzie na stronie, to chyba nie :wink:

Kaman, tak daleko? Na trzy dni radosnego nerdowskiego melanżu?

Dostał ktoś potwierdzenie i to ja się okazałem niewystarczająco cool, czy po prostu jeszcze decyzje nie zapadły?

No to Applicake :wink:

Hmm, tylko ja dostałem maila z drugim formularzem (kiedy dokładnie będę itp) :D?

[quote]Dear Rails-Lovers,

shortly the final announcement: everyone subscribed to the Railscamp Poland I is attending!
We counted in 46 people + the Organizers. We’ve decided to take all 59 people on the list! Hurray! So, it will be one of the biggest Railscamp in Europe.[/quote]
:smiley:

No i wypas.

Chyba mam dwa wolne miejsca w samochodzie z Warszawy :slight_smile:

Czy ktoś się wybiera na tą impreze samochodem w sobote rano z Krakowa (albo przez Kraków) i byłby chętny zabrać jedną osobę czyli mnie?

Tomash o fajnie to mnie możesz przybrać w czechowicach :stuck_out_tongue:

Prawdopodobnie mam jednak tylko jedno. Oraz musiałbyś się, Czacha, wystawić w Rawie albo innym Tomaszowie (generalnie na 8/E67)

Jakby co, to mogę zabrać Xboksa 360 pod pachę, tylko mam słabo z grami (jedyna sensowna na tego typu event będzie Dead or Alive 4 - naparzana)… I nie wiem, czy będzie gdzie to podpiąć.

Jakby ktoś mógł coś jeszcze wziąć, to niech pisze, a ja sprzęt ze sobą wezmę. Musiałbym wiedzieć dziś do wieczora, czy będzie zainteresowanie :slight_smile:

pozdrawiam

Ja biorę gitarę akustyczną i planszówki :slight_smile:

[quote=hrwath]Jakby co, to mogę zabrać Xboksa 360 pod pachę, tylko mam słabo z grami (jedyna sensowna na tego typu event będzie Dead or Alive 4 - naparzana)… I nie wiem, czy będzie gdzie to podpiąć.

Jakby ktoś mógł coś jeszcze wziąć, to niech pisze, a ja sprzęt ze sobą wezmę. Musiałbym wiedzieć dziś do wieczora, czy będzie zainteresowanie :)[/quote]
Wezmę dwa pady, rzutnik i parę gierek :slight_smile:

Ok, czyli biorę ze sobą klocka :wink:

PS. Bragi, masz w nim wejście HDMI?

PS2. Aha, żeby nie było wątpliwości, to to jest niemodowany Slim :wink:

PS. Bragi, masz w nim wejście HDMI?[/quote]
Niestety, tylko VGA i cinch. Wezmę kabel jakby co.

No to weź, koniecznie. :slight_smile:

luz jednak autem sam pojade jutro będę musiał się pozbierać jednak gdzieś w granicach 13 osobiscie dla mnie nie ma gorszego terminu niż 9 - 10 kwietnia
i generalnie przezyc tego nie moge na maxa :] 9 tego ja mam urodziny a 10 moja dziewczyna więc generalnie no nie da się pogodzić 2ch rzeczy w sensie mojej obecnosci
przez cały weekend z no ehm ogólnym zamieszaniem przez te dni :slight_smile: pozdro i do zoo w wiśle p.s. polecam ciepłe skarpety i majciory bo jak dobrze pójdzie to dzisiaj spadnie śnieg u nas :slight_smile: więc puki jeszcze macie szanse to lepiej je zabrać :slight_smile: