[Razorbear] [Łódź] [7 000 - 17 000 PLN B2B] Regular & Senior Ruby developers

Cześć,

Szukamy seniora i regulara lub mocnego juniora, którzy dołączą do naszego zespołu w Łodz lub, w dalszej kolejności, zdalnie. Jesteśmy software housem, który specjalizuje się w projektach health-tech. Szukamy osób, które przede wszystkim wpasują się w kulturę naszej firmy i zostaną z nami na długo.

Twoje doświadczenie jest dla nas drugorzędne (“we hire for trajectory, not for experience”). W naszym zespole są zarówno senior architekci i sprzedawcy z dużych instytucji (banki, konsulting, Harvard) jak i ludzie, dla których jesteśmy pierwszym pracodawcą. Liczy się dla nas ambicja, odpowiedzialność, sumienność, odwaga. Przedkładamy otwartość i szczerość ponad krótkoterminowy zysk.

Nasi klienci to najczęściej startupy na różnych etapach rozwoju, rozwiązujące problemy w opiece zdrowotnej np usprawniające procesy biznesowe w szpitalach, kontakt między lekarzami a pacjentami (video telehealth), pomagające ludziom wyjść z uzależnień (przewidywanie powrotów do uzależnień z pomocą AI), zmniejszające ilość powrotów pacjenta do szpitala (kilka słów o tym: http://y2u.be/aS3xaXsh6vo), przetwarzające duże ilości danych medycznych do wszelkiego rodzaju benchmarkowania wymaganego przez reformę, która właśnie wywraca do góry nogami rynek opieki zdrowotnej w Stanach.

Pracując z nami będziesz miał możliwość przeskoczenia do innego projektu, jeśli chciałbyś spróbować sił w programowaniu na platformy mobilne lub np pokodować w JS czy Pythonie. Dla chętnych wchodzą w grę wyjazdy zagraniczne np konferencje, wizyty u klientów, targi; myślimy również o naszym pierwszym tygodniowym company retreat w 2017.

Dzięki za doczytanie całości i zapraszam do kontaktu na m.zywno@razorbear.com i rozmowę na Skype, gdzie chętnie opowiem więcej o firmie.

Pozdrawiam,
Maciek Żywno
współzałożyciel
REGON: 364027020
NIP: 6751540177
KRS: 0000609175

1 Like

@hosiawak6 @gotar
Proszę o przypięcie postu.