Reklama kursu RoR dla początkujących

jest też bardzo konkretny i praktyczny kurs enter link description here
zero lania wody, polecam

http://openpartners.pl/produkt/wideo-kurs-ruby-on-rails-dla-poczatkujacych/ a tu można tez uslyszec lektora

Szczerze? Dramat, zero pasji. Jakbym słyszał reklamę w radio. Jeśli ktoś myślał, że wynajmując lektora uzyska profesjonalny efekt to chyba się lekko pomylił.

Takie szczere wypowiedzi lubię najbardziej :smile:
Ci co nie widzieli nie słyszeli nie kupili zawsze mają najwięcej do powiedzenia :smile:
Nie chce Ciebie Radosławie zachęcać do kupienia tego kursu, iż widzę że nie jesteś początkujący w te gemy :wink:

Dla tego właśnie, tylko podziękuję serdecznie za Twoją wypowiedź.

Osobiście jestem przekonany na 100% iż znam autora osobiście, że autorowi wideo kursu nie chodziło o profesjonalny efekt jak Ty to mówisz w komentarzu, tylko o jasną wymowę myśli swoich a nie kilku godzinny nie jasny i bez stałych poziomów bełkot.

Jako były, nawet kiedyś dobry, realizator programowy, w Studenckim Centrum Radiowym Politechniki Krakowskie “NOWINKI” z pewnością i pełnym przekonaniem mogę Ciebie zapewnić, że nie każdemu jest to dane, mieć ładny głos, by bez skrupułu udostępniać go publicznie.

no to jak jesteś Pan chętny na konstruktywną krytykę to…

DVD. W roku 2015. DVD. Bo z wideo z netu ukradną? Serio, dlaczego nośnik fizyczny?

Nie mam nic przeciwko profesjonalnemu lektorowi. Nie wiem czy u nas jest odpowiednio duży rynek żeby to się sprzedało. Nie miałoby sensu zrobić wersji angielskojęzycznej też i sprzedawać w sieci (tzn nie DVD)?

1 Like

Zajrzałem na podlinkowana stronę i szczerze mówiąc przez zakupem 2 razy bym się zastanowił czy chce kupić kurs railsow od kogoś kto nawet nie zadał sobie trudu żeby całkowicie przetłumaczyć na polski skrypt sklepu gdzie sprzedaje ten kurs.
Część sklepu jest po polsku, a czesc po angielsku wygląda to tak jakby osoba to robiąca nie potrafiła dokończyć tłumaczena.

dla poważnie zainteresowanych powstało demo, o które to bardzo dużo osób prosiło enter link description here

Panowie i Panie,
od dziś do nabycia (w full PL sklepie :))
jest dostępny “Praktyczny Video Kurs Ruby on Rails 4.2 - Część 1 - dla początkujących”
z lektorem (bez pasji :))
jedynie za 99zł
można zakupić w sklepie OP

Po zrealizowaniu zamówienia w sklepie, dostaje się imienny kupon-link z gratis-dostępem do tego kursu

na profesjonalnej platformie edukacyjnej.
z której kożystasz między innymi w taki sposób

Druga część tego kursu “Praktyczny Video Kurs Ruby on Rails 4.2 - Część 2 - dla wtajemniczonych”
z lektorem (też bez pasji :))
będzie się opierać na wiedzy, którą można też zdobyć osobiście w Krakowie uczestnicząc w tym szkoleniu

Serdeczne pozdrowienia dla passionatów Rails

troche niespójnie wygląda

1 Like

Nie po polsku trochę napisane jest.

Panowie i drogie Panie!!!

Przychylając się do
bardzo licznych próśb.

Zarząd OpenPartners Sp. z o.o. podjął decyzję
o udostępnieniu

Wideo Kursu Ruby on Rails 4.2 dla początkujących cz.1

całkowicie za darmo

link do kanału : na YouTube

Bardzo prosimy o szczere opinie.

Nie nazwałbym tego kursem. Ja to widzę jako prezentację możliwości RoR albo opis jak zrobić prostą stronę. Nic nie jest wytłumaczone, a jeśli jest, to niezbyt zrozumiale. Dwie godziny to zwyczajnie za mało, żeby nazwać to kursem.

Profesjonalny lektor kontrastuje z nie za dobrze poskładanymi zdaniami.

Irytujące wymienianie podkreśleń, kropek, slashów itd. w nazwach. Nie pozwala się to skupić na nazwie, a przecież dokładną formę zapisu i tak widać na ekranie.