ROR na cal.pl

Pisałem już kiedyś o tym … jednak problem nie został rozwiązany.

Mam hosting na cal.pl i nie mogę sobie poradzić z uruchomieniem projektu ROR na tym hostingu. Próbowałem skontaktować się z pomocą tego hostingu jednak całkowicie bezskutecznie…

Mam dostęp do ssh. Wchodzę do swojej utworzonej subdomeny (np praca.szczecin.cal.pl) za pomocą komend w ssh. Tworzę tam aplikację ror za pomocą ‘rails rails_app’ następnie tworzy się projekt w subdomenna_praca.szcezecin.cal.pl/rails_app/ - aby tam wejść muszę w url wpisać http://praca.szczecin.cal.pl/rails_app/public/ <- pojawia się tam strona statrowa rolsów jednak nie działa ona prawidłowo . Po kliknięciu w ‘About your application’s environment’ pojawia się error :

Not Found
The requested URL /rails_app/public/rails/info/properties was not found on this server…

Ma ktoś jakiś pomysł jak temu zaradzić?

PS zlikwidowanie w adresie ‘rails_app/public’ za pomocą htaccessa nic nie daje…

Zmień hosting. Serio, jeśli tak się zachowują, to nie zasługują na klientów. Niedrogich dzielonych hostingów czy nawet VPSów oferowanych przez firmy dostrzegające Railsy (i inne nowoczesne narzędzia do tworzenia aplikacji WWW, jak Django itd.) jest tyle, że nie ma co sobie głowy zawracać jakimiś bieda-hostingami dla script kiddies.