Rozwojowka.pl - pomagajmy sobie w rozwoju

Ruby i Raisy mają znakomitą, otwartą i chętną do pomocy społeczność. Zarówno w Polsce, jak i globalnie. Ja sam pamiętam moje pierwsze chwile w Railsach i mega dużą pomoc ze strony tego forum. Potem wyjazd na pierwszy WRUG i znów ogromny skok wiedzy i motywacja do dalszego rozwijania skilla. Potem praktyki i praca zawodowa w Ragnarsonie i znów wejście na kolejny poziom.

To fascynujące jak szybko można się rozwijać, jeśli ktoś nam wskaże kierunek, którym mamy podążać. Gdy do dyspozycji mamy najlepsze materiały w danej dziedzinie oraz korzystamy z pomocy osób o ogromnym doświadczeniu.

A potem Ty zaczynasz pomagać innym i to jest już w ogóle niesamowite, gdy widzisz jak inni rosnąć i dostrzegasz w tym swój mały wkład.

Dlatego właśnie w poprzedni weekend zrobiłem małego startup’a: http://www.rozwojowka.pl

Jest to miejsce dla zwolenników szeroko rozumianego rozwoju osobistego, gdzie można sobie polecać najlepsze materiały, coachów czy szkolenia.

Technicznie, pod maską, nie ma tam zbyt dużo:

  • rails 3.2.8
  • haml
  • acts_as_taggable_on
  • simple_form
  • kaminari
  • hpricot
  • use_tinymce

Zapraszam wszystkich do odwiedziń i pozostawienia tutaj swojej opinii. Jeśli serwis Ci się podoba, to pomóż trochę w promocji i wrzuć go na swojego walla na fb

Nie ma RSS? : (

Hpricot? To ktokolwiek jeszcze tego używa? o_O

Będą, dzięki za zwrócenie na to uwagi