Ruby/Go Developer (Warszawa/Wrocław)

Unamo to kompleksowa platforma marketingowa, oferująca narzędzia analityczne służące do analizy SEO oraz monitorowania kanałów social media.

Nasze narzędziasą proste i przyjazne firmom i organizacjom, dlatego mogą z nich korzystać zarówno początkujący, jak i profesjonaliści.

Jesteśmy pełnymi energii pasjonatami, którzy kochają to, co robią! Dajemy ogromne możliwości poszerzania swojej wiedzy oraz rozwinięcia skrzydeł. Z przyjemnością nauczymy Cię wielu nowych rzeczy i wskażemy wymarzony przez Ciebie kierunek rozwoju. Na pewno nie damy Ci się nudzić!

Do naszego zespołu w Warszawie (a także we Wrocławiu) poszukujemy superbohaterów - developerów Ruby/Go (Junior/Mid).

Za co będziesz odpowiedzialny/-a?
Poszukujemy osób chętnych do wskoczenia w głęboki backend - dużo scrapowania stron internetowych, manewrowanie sporymi ilościami danych, budowanie mikroserwisów od zera, trochę zabawy w devops, czy wspieranie rozwoju naszej głównej railsowej appki będzie tu na porządku dziennym.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • znajomości ruby albo go (i chęci nauczenia się tego drugiego)
  • znajomości relacyjnych baz danych (najlepiej postgres)
  • chęci rzucenia się w nieznane
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Jeśli nie znasz Ruby, ale znasz Go, to świetnie - chętnie Cię nauczymy? Znasz Ruby, ale Go niekoniecznie? - bez obaw, powiemy Ci co i jak, i z czym to się je. :slight_smile:

Mile widziane (ale nie jest to wymagane!):

  • znajomość narzędzi do deploymentu (najlepiej ansible)
  • redis
  • zarządzanie maszynami na debianie

Czego możesz oczekiwać od nas? :slight_smile:

Oferujemy coś dla ciała, i coś dla ducha! :slight_smile: Będziesz miał/-a możliwość pracy w przyjaznej atmosferze, w środowisku pełnym ludzi, którzy uwielbiają zdobywać wiedzę, a także się nią dzielić! Nasze biura mieszczą się w samym centrum Warszawy oraz Wrocławia. Ponadto, damy Ci elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej od czasu do czasu, nielimitowane wakacje, a także obejmiemy Cię prywatną opiekę medyczną i zapewnimy kartę Multisport. Będziesz u nas pracował na lśniącym Macbooku, a do pomocy damy Ci również 25’’ monitor. W kuchni zawsze będą czekały ciastka, owoce i pyszna kawa. Omnomnom.

Wynagrodzenie: do 8000 netto + VAT (umowa B2B; inna forma zatrudnienia też możliwa)

Mail ze swoim CV wysyłaj na adres: jobs@unamo.com

Jeśli masz pytania, to śmiało dawaj znać!

“We inform that the personal data Administrator is Unamo Polska Sp. z o.o., ul. Koszykowa 61, 00-667 Warszawa. The purpose of collecting and storing personal data is to conduct recruitment processes by Unamo Polska Sp. z o.o. Providing data is voluntary, but necessary for this purpose. Your personal data will be deleted when the current recruitment process is finished, unless a separate consent is provided. You have the right to access, correct, modify, update, rectify, request for the transfer or deletion of data, withdrawal of consent or objection.”