Ruby on Rails Dev-Łódź-[mid][senior]-(8.000-16.800)netto

Jestem Natalia z MergeStaff i wspieram mojego klienta, łódzki software house z znalezieniu PROGRAMISTY RUBY ON RAILS. Poniżej wszystkie szczegóły:

Stanowisko: Programista Ruby on Rails [student, junior, mid, senior], praca stacjonarna, na pełny etat.

Firma: łódzki, dynamiczny i młody software house, który określa się mianem „HealthTech Company”. Realizują się w projektach dla klientów zagranicznych, głównie ze Stanów Zjednoczonych w zakresie healthcare, czyli branża medyczna. Są to zarówno projekty mobile-first jak i systemy backendowe. Dedykowani sprzedawcy i PMO są w USA zapewniają ciekawe i rozwojowe projekty do realizacji.

Zespół: Nastawieni na współpracę, wspólną naukę i rozwiązywanie problemów. 11 programistów, 7 pracujących stacjonarnie, 4 zdalnie.

Wartości, misja i wizja: dbałość o wysoką jakość kodu z jednej strony i spokojne tempo pracy z drugiej. Firma i jej założyciele stawiają na profesjonalizm w działaniu, mając jednocześnie świadomość, że wymaga on czasu. W zamian za zaangażowanie, odpowiedzialność i sumienność, programiści otrzymują dużą swobodę w działaniu i możliwość współdecydowania o charakterze realizowanych projektów. Tutaj każdy głos ma znaczenie.

Potrzebne umiejętności: Założyciele firmy bardziej niż doświadczenia, przywiązują wagę do ambicji i zaangażowania w wykonywane obowiązki. A do tego potrzebna będzie umiejętność RoR i JS na poziomie uzależnionym od poziomu zajmowanego stanowiska.

Wynagrodzenie:8.000-16.800 netto (poziom wynagrodzenia jest uzależniony od poziomu merytorycznego i zdobytego doświadczenia.

Benefity: sponsorowane wyjazdy na zagraniczne konferencje dla chętnych, regularne, wspólne wyjścia po godzinach pracy (squash, kolacje, imprezy integracyjne).

Chętnie odpowiem na pytania i opowiem o szczegółach: n.olszynska@mergestaff.com
Proszę o wysłanie maila z tytułem “RoR szczegóły”, a resztą zajmiemy się my.