RubyBurgers

Wpadnę!

Pytanie: czy włączamy to w struktury organizacyjno-logistyczne WRUGu (w sensie strony, meetupu, fanpejdża)?
Osobiście jestem na tak ale to nie mój folwark.

Ja proponuję chociaż event założyć . To znacząco zmniejsza szansę, że zapomnę - a chętnie bym poszedł :wink:

Tak, tak, tak!

u nas w biurze co drugi dzień jest ruby burger, zamawiamy z dostawą ;).

Ło matko, jak niezdrowo :smiley: Nie wiem jak u was, ale ja po takim dużym burgerze czuję potem przeciążenie brzucha (i oczu :grin: ) na godzinę lub dwie.

wprawę trzeba mieć ;).

To co – niedziela, 17:00, Barn Burger na Złotej 9? (To chyba największa miejscówka jaką znam, ale i tak pewnie będzie ciasno.)

Na dobry początek działa!

Excellent. Zadzwoniłem zarezerwować stoliki, ale jak raz rezerwacji nie prowadzą, więc pozostaje się wbić i obserwować rozwój sytuacji na miejscu.

1 Like

ja niestety jestem trochę chory więc odpadam.

@essepl: zjemy frytkę za Twoje zdrowie!

Czyli za 3½ godziny (o 17:00) widzimy się w Barnie w składzie @Claygirl + @filiptepper z rodziną + @janek + @konole + @RaVbaker + @Tomash.

@drogus, @tjeden: wpadniecie? :hamburger: + :fries:

Je niestety odpadam, jestem zbyt daleko Warszawy :wink: Jak będę w okolicy to chętnie się wybiorę.

Jestem akurat w okolicy - chętnie wpadnę.

2 Likes

Ja prawdopodobnie nie dam rady, bo piszę projekt zaliczeniowy w Django. Możecie nad burgerem ciepło pomyśleć o mnie i moich cierpieniach :wink:

Mnie też niestety nie będzie. :confused: Może mi się uda być następnym razem.

Ja, na przekór tym wyżej, przyjdę. :smiley:

2 Likes

Ha, mamy stolik! Kto nie przyjdzie tego strata :smiley:

Co więcej stolik mamy na cztery osoby, więc kto przyjdzie trzeci i czwarty tego spory zysk.

Fajnie było!

To co, następne spotkanie za dwa tygodnie? Tym razem w knajpie z rezerwacją stolików!

1 Like