RubyInstaller + RedCar

Witam wszystkich,
Zainstalowałem sobie ruby przy pomocy RubyInstaller. Następnie poprzez “gem install redcar” zainstalowałem gem redcar. Wszystko poszło dobrze.
Niestety nie jestem wstanie go uruchomić. Po przejściu do katalogu projektu i wywołaniu “redcar .” dostaje taką odpowiedź:

Czyli chyba powinno normalnie uruchomić aplikację przez javaw jednak nic się nie pojawia. Zmieniałem już command w runner.rb na java, ale wtedy wychodzi masa błedów.
Komenda javy jest, ponieważ jak wpisze “java” to wychodzi mi cały helper do tej komendy.
Jeśli to ma znaczenie to używam Windows 8 64bit.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Łukasz.

Z tego, co piszą w FAQ instalacji, to Redcar chodzi na JRuby, nie Ruby.

No i z tego co widze w gem’ach ściągnęło się też JRuby (nawet jest używane tam w komendzie javaw). Myślałem że jest to edytor w którym będę mógł pisać w RoR. Czyli jak rozumiem tego narzędzia nie użyję i pozostaje poszukać coś innego?

Polecam Sublime Text Editor… Chyba aktualnie najlepszy z edytorów typu TextMate.
Działa szybko i na wszystkich systemach.
link: http://www.sublimetext.com/

@Krzyczak czy SublimeText w wersji 2 dużo różni się od 3 (bety). Obecnie pracuję na TM2 ale tak mnie korci na przeskok.

Sorry ale nie odpowiem :slight_smile: Nie mam licencji, więc nie mogę używać trójki (tylko dwójka jest dostępna bez konieczności kupowania licencji)…

no właśnie dziwnie posunięcie ze strony sublimetext.com