RVM, Ubuntu - ogólne info instalacji, zarysu stosowania, idei

Cześć,

Ostatnio napisałem na swoim blogu wpis na temat ogólnej zasady działania RVM’a - po co? dlaczego? itd… Z czasem pojawiły się pierwsze pozytywne komentarze - postanowiłem udostępnić link na tym forum by jeszcze więcej osób skorzystało z informacji w nim zawartych - zapraszam do czytania i pozostawienia komentarzy :wink:

link:
[Ubuntu, RVM, Ruby] RVM – instalacja, zarys stosowania, ogólna idea

Pozdrawiam

Pełen szacun za przystępne opisanie RVM po polsku. Im więcej osób przesiądzie się na to narzędzie, tym lepiej :slight_smile:

(To niestety kolejny dowód na to, że jak ktoś nie czyta po angielsku, to będzie co najmniej pół roku za resztą świata :frowning: )

Jesteś otwarty na uwagi redakcyjne, gramatyczne i stylistyczne?

Dziękuję :slight_smile:

Powiem tak - BARDZO otwarty - jeśli można udoskonalić ten pseudo artykulik żeby był “po polsku a nie po polskiemu” to śmiało pisz w komentarzu na blogu żeby tutaj nie zaśmiecać takimi “prywatnymi” rzeczami. Z góry dzięki ;]

Ja wciąż licze na to że GEM zaoferuje wońcu możliwość hermetyzowania zestawów gemów w obrębie katalogów/aplikacji, ale pewnie naiwny jestem :slight_smile:

Nie marudź, od tego masz bundlera :wink:

Ja wciąż licze na to że GEM zaoferuje wońcu możliwość hermetyzowania zestawów gemów w obrębie katalogów/aplikacji, ale pewnie naiwny jestem :)[/quote]
Tak jak Tomash napisał:

bundle --binstubs=b --path vendor/bundle

I uruchamiasz railsy np. b/rails

po polsku a nie po polskiemu" to śmiało pisz w komentarzu na blogu żeby tutaj nie zaśmiecać takimi “prywatnymi” rzeczami. Z góry dzięki ;]