Sala na wrześniowe spotkanie

Nie odzywałem się wcześniej, ponieważ osoba decyzyjna w firmie była na urlopie.
I niestety mam złe wiadomości: nie mam zgody na wykorzystanie sali. Takie standardowe “nie, bo nie”, ale nic się nie dało zrobić. Jedyne, co mi zaproponowano, to wynajęcie sali w biurowcu, w którym mamy siedzibę ze zniżkami, jakie ma nasza firma jako najemca powierzchni, czyli 80zł netto / godzinę. I akurat piątek 15-go (i prawdopodobnie 22-go też) jest już zajęty.

Chyba w takiej sytuacji trzeba poszukać czegoś na uczelni? Postaram się rozeznać wśród ludzi z mimuwa, ale dawno nie miałem z nimi kontaktu, więc nie wiem, czy coś zdołam. Może ktoś jeszcze spróbuje poszukać dojść?

DB

Widze ze sprawa wrzesniowego spotkania powaznie zamarla. Mam nadzieje ze nie umarla. Zatem:

  1. Czy ktos z uczestnikow sierpniowego spotkania moglby napisac slowo w sprawie spotkania w ramach kolka naukowego? Czy ktos probowal dowiedziec sie cos wiecej na ten temat?
  2. Czy ktos jeszcze ma dostep do sali konferencyjnej (na okolo 30 osob - uwzgledniam optymistyczny trend wzrostowy uczestnikow)
  3. Jak wyglada sprawa z wykladami?

Ja ze swojej strony siadam do poprawiania bestii i wykladu na ten temat :smiley:

Z wykładami nie ma problemu - Ldath przygotuje wstąp do railsów, ja powiem kilka słów na temat swoje cms w railsach. Potrzebna jest tylko sala :slight_smile:

Mam trochę nauki, więc na wrzesień raczej będzie ciężko coś załatwić, ale może u mnie na WAT dałoby się zorganizować spotkanie w październiku. Sal wykładowych z rzutnikami jest dużo. Minusem może być lokalizacja (35 minut od centrum) i przepustki (przed wejściem trzeba odwiedzić biuro przepustek).
Chciałbym się wreszcie pojawić na spotkaniu, chociaż ostatnio kontaktu z Railsami nie mam praktycznie żadnego… Tylko cholera jak były poprzednie, to mnie w okolicy nie było. Może teraz jakiś dogodniejszy termin się trafi [: