Senior Fullstack Web Developer Ruby on Rails @KanbanTool [Katowice/remote] 8-15k B2B / 7-12k UoP


#1

Senior Fullstack Web Developer

Ruby On Rails, CoffeeScript, MySQL, Nginx, Linux

Szukamy doświadczonego full-stack web developera Ruby on Rails do rozwoju i utrzymywania serwisu kanbantool.com. Naszymi klientami są uznane firmy, korporacje, banki i agencje rządowe. Twoja praca będzie miała realny wpływ na codzienną pracę tysięcy zespołów na całym świecie.

Must have: Ruby, Ruby On Rails, HTML & CSS, CoffeeScript, jQuery
Nice to have: MySQL, Phusion, Passenger, Nginx, Linux server management, Web protocols and technologies, Git, Ansible, Capistrano, Backbone.js, AWS, UX & UI design skills

Kogo szukamy?

Programisty mającego 3+ lata komercyjnego doświadczenia full-stack w Ruby On Rails . Szukamy kogoś, kto sam potrafi stawiać sobie cele, konsekwentnie je realizować, a do tego jest odpowiedzialny i dba o wysoką jakość wykonywanej pracy.

Co będziesz robić?

Razem będziemy budować, rozwijać, usprawniać i utrzymywać serwis kanbantool.com, który już teraz ma kilkadziesiąt tysięcy użytkowników i zmienia sposób organizacji pracy zespołów na całym świecie. Będziesz miał/a możliwość pracy z całym przekrojem technologii: od frontendu, przez backend, aż do utrzymania serwerów i infrastruktury. Taka mieszanka gwarantuje, że praca nigdy nie będzie monotonna i zawsze znajdziesz okazję do spróbowania i nauczenia się czegoś nowego. A co najważniejsze, będziesz widział/a jak twoje pomysły i kod pomagają tysiącom ludzi na całym świecie lepiej zorganizować komunikację i pracę.

Co w zamian?

Wynagrodzenie: 8.000 - 15.000 PLN + VAT na umowę B2B / 7.000 - 12.000 PLN brutto na umowę o pracę
Miejsce: Katowice lub Zdalnie / Cały świat
Firma: Shore Labs
Adres HQ firmy: ul. Poprzeczna 11, 40-654 Katowice, NIP: 6772286301, REGON: 241404765
Czas: Pełny etat lub Rozliczanie godzinowe (min. 30 godzin tygodniowo)

Jesteśmy małym zespołem, stawiamy na proste rozwiązania i wysoki komfort samodzielnej pracy. Możesz pracować częściowo lub całkowicie zdalnie. Stawiamy na jakość, samodzielność i wysoki komfort pracy. W naszym nowym biurze w Katowicach znajdziesz: biurka do pracy stojąco-siedzącej, ergonomiczne fotele biurowe, panoramiczne lub podwójne monitory, drzwi akustyczne oraz maksymalnie 2 osoby na pokój dla idealnego komfortu pracy. A ponadto oferujemy:

 • nowoczesne, komfortowe, ciche biuro w Katowicach,
 • mnóstwo przestrzeni i światła w pokoju,
 • samodzielną, pełną wyzwań pracę,
 • realny wpływ na rozwój serwisu kanbantool.com,
 • dużo kawy i słodyczy,
 • budżet na książki, hardware, software i wyposażenie biura.

Aby dołączyć do naszego zespołu, napisz na adres [praca (at) kanbantool.com] o twoim dotychczasowym doświadczeniu, projektach które zrealizowałeś i o tym jak widzisz współpracę z nami - co chciałbyś robić, a co będzie Ci sprawiać trudności. Załącz również krótkie CV. W temacie napisz: Praca Full-Stack Developer.
Więcej: https://kanbantool.com/pl/programista-web-developer-ruby-on-rails-katowice


#2

I don’t think that it’s the right place for job posting. However, we could help you to find the tools that are used to do all these sort of tasks. For instance if you are looking for the server management then may be I could refer you to to some of the tools that are commonly used to manage the server.

 • SolarWinds Server and Application Monitor (SAM)
 • Paessler PRTG Network Monitor
 • ManageEngine Applications Manager
 • Server Density
 • Nagios XI
 • Icinga
 • Instrumental
 • Zabbix, etc.