Senior Fullstack Web Developer Ruby on Rails @KanbanTool [Katowice/remote] 8-15k B2B / 7-12k UoP


#1

Senior Fullstack Web Developer

Ruby On Rails, CoffeeScript, MySQL, Nginx, Linux

Szukamy doświadczonego full-stack web developera Ruby on Rails do rozwoju i utrzymywania serwisu kanbantool.com. Naszymi klientami są uznane firmy, korporacje, banki i agencje rządowe. Twoja praca będzie miała realny wpływ na codzienną pracę tysięcy zespołów na całym świecie.

Must have: Ruby, Ruby On Rails, HTML & CSS, CoffeeScript, jQuery
Nice to have: MySQL, Phusion, Passenger, Nginx, Linux server management, Web protocols and technologies, Git, Ansible, Capistrano, Backbone.js, AWS, UX & UI design skills

Kogo szukamy?

Programisty mającego 3+ lata komercyjnego doświadczenia full-stack w Ruby On Rails . Szukamy kogoś, kto sam potrafi stawiać sobie cele, konsekwentnie je realizować, a do tego jest odpowiedzialny i dba o wysoką jakość wykonywanej pracy.

Co będziesz robić?

Razem będziemy budować, rozwijać, usprawniać i utrzymywać serwis kanbantool.com, który już teraz ma kilkadziesiąt tysięcy użytkowników i zmienia sposób organizacji pracy zespołów na całym świecie. Będziesz miał/a możliwość pracy z całym przekrojem technologii: od frontendu, przez backend, aż do utrzymania serwerów i infrastruktury. Taka mieszanka gwarantuje, że praca nigdy nie będzie monotonna i zawsze znajdziesz okazję do spróbowania i nauczenia się czegoś nowego. A co najważniejsze, będziesz widział/a jak twoje pomysły i kod pomagają tysiącom ludzi na całym świecie lepiej zorganizować komunikację i pracę.

Co w zamian?

Wynagrodzenie: 8.000 - 15.000 PLN + VAT na umowę B2B / 7.000 - 12.000 PLN brutto na umowę o pracę
Miejsce: Katowice lub Zdalnie / Cały świat
Firma: Shore Labs
Adres HQ firmy: ul. Poprzeczna 11, 40-654 Katowice, NIP: 6772286301, REGON: 241404765
Czas: Pełny etat lub Rozliczanie godzinowe (min. 30 godzin tygodniowo)

Jesteśmy małym zespołem, stawiamy na proste rozwiązania i wysoki komfort samodzielnej pracy. Możesz pracować częściowo lub całkowicie zdalnie. Stawiamy na jakość, samodzielność i wysoki komfort pracy. W naszym nowym biurze w Katowicach znajdziesz: biurka do pracy stojąco-siedzącej, ergonomiczne fotele biurowe, panoramiczne lub podwójne monitory, drzwi akustyczne oraz maksymalnie 2 osoby na pokój dla idealnego komfortu pracy. A ponadto oferujemy:

  • nowoczesne, komfortowe, ciche biuro w Katowicach,
  • mnóstwo przestrzeni i światła w pokoju,
  • samodzielną, pełną wyzwań pracę,
  • realny wpływ na rozwój serwisu kanbantool.com,
  • dużo kawy i słodyczy,
  • budżet na książki, hardware, software i wyposażenie biura.

Aby dołączyć do naszego zespołu, napisz na adres [praca (at) kanbantool.com] o twoim dotychczasowym doświadczeniu, projektach które zrealizowałeś i o tym jak widzisz współpracę z nami - co chciałbyś robić, a co będzie Ci sprawiać trudności. Załącz również krótkie CV. W temacie napisz: Praca Full-Stack Developer.
Więcej: https://kanbantool.com/pl/programista-web-developer-ruby-on-rails-katowice